Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérdezz bármit és én válaszolok?

Kérdezz bármit és én válaszolok?

Figyelt kérdés
:)
2011. jún. 29. 02:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:

létezik szeretet?

úgy értve hogy motiválja-e jobban az embereket a vágy, félelem, érdek, függőség, szükséglet, hit, a szeretve lenni érzés stb


Az embereket nagyon is motiválja a fontosság érzés, hogy figyeljenek rá, hogy emberi értékünket felfedezzék, és meghálálják. Szeretetnek számos szinonimája van, de már biztos említettem, hogy a legközelebbi szerintem a hála. Ha hálát adsz, szeretsz. Ha neked hálát adnak akkor szeretnek. Nem, nem olyan háláról van szó, hogy segítenek, és viszonozzák ez csak amolyan tranzakció.

Valójában a szeretet is ilyen, de az annyira feltételekhez kötött, hogy már feltétel nélküliséggé, megcsorbíthatatlanná emeli a lény szerethetőségét, vagyis mindig megbocsátásra talál.


Mark Twain idézete az egyik kedvencem:

A megbocsáltás az az illat, amit az ibolya ad annak a cipőtalpnak ami eltapossa őt.

2011. júl. 22. 10:47
 72/84 anonim ***** válasza:

Létezik e az, hogy Bill Kaulitz a 2010.03.30-as Bécsi koncerten a Kampf der Liebe című számnál rám mosolygott, mert odakiabáltam hogy Bill, és az első sorba álltam?

Vagy ez az én abszurd agyam generálta?


És lehetek-e sikeres pék Németországban, ha nyitok egy pékséget? Ha az akaraterőm megvan hozzá?

2011. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 A kérdező kommentje:

Létezik e az, hogy Bill Kaulitz a 2010.03.30-as Bécsi koncerten a Kampf der Liebe című számnál rám mosolygott, mert odakiabáltam hogy Bill, és az első sorba álltam?

Vagy ez az én abszurd agyam generálta?


Akkor biztosan rád mosolygott! A zenészek imádják a szemkontaktot a közönséggel, flörtölgetni éneklés közben, gitártépés közben nézni a visítozó csajokat akik csak érte visonganak. Ha még feltételezzük, hogy enyhén be volt szívva,vagy bealkoholizálva az biztos, hogy legalább az első 2 sorig ellátott.


És lehetek-e sikeres pék Németországban, ha nyitok egy pékséget? Ha az akaraterőm megvan hozzá?


Természetesen! Bár nyilván egy elég bőséges piacról van szó, nagyon körültekintőnek kell lenni és komoly felmérést kell csinálnod, hogy ott ahol nyitni akarsz mekkora vásárló erőre számíthatsz, fedezi ez a bérleti költségeket, mekkora profitot termelhetsz, versenytársakkal mi a helyzet. Mitől lehetsz jobb? Én úgy gondolom, hogy a mai világban nem az a jobb aki, minősségibb, különlegesebb, hanem aki ismertebb, ezt pedig egy spéci reklámstratégiával érheted el. Készíts egy iszonyatosan kívánatos, könnyen megtalálható honlapot!

2011. júl. 23. 11:00
 74/84 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még?
2011. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 A kérdező kommentje:
Már nem.
2011. júl. 24. 15:20
 76/84 anonim ***** válasza:
Xena frizbije miért szikrázik a téglafalon és a fákon?
2011. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 A kérdező kommentje:
Talán mert olyan anyagból van ami a nagy sebességgel téglaporhoz, vagy a fához súrlódva tűzes szikrát képez.
2011. júl. 24. 18:30
 78/84 anonim ***** válasza:
szerinted szép Alyson Stoner?
2011. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 A kérdező kommentje:
Igen! És te is szép vagy ha hasonlítassz rá :) Van valami szabálytalan, asszimetrikus a mosolyában, ami különlegessé teszi. Lehet, hogy a képek kedvéért teszi, de nekem úgy tűnik szeret mosolyogni és ez sugárzóvá teremti őt.
2011. júl. 24. 20:44
 80/84 anonim ***** válasza:
Mi a véleményed Stephen Kingről?
2011. júl. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!