Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérdezz bármit és én válaszolok?

Kérdezz bármit és én válaszolok?

Figyelt kérdés
:)
2011. jún. 29. 02:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezek még. :D

A napiszarról mi a véleményed?

2011. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 A kérdező kommentje:
Regen ujdonsag erejevel humorosabb volt de nem tud mar ujat mutatni. Napi raj, napi emo, napi meleg szerintem mar sok es ratyi. Kellenek a humor oldalak, de ez mar nem az. Ez az aminek rendeltetett, vagyis az interet pocegodre. Bennem mar gyakrabban van viszolygaserzet mint mulattsagerzet. Javaslom a www.demotivalo.hu -t szinvonalas ott is kepek vannak alatta idezetekkel es a humorerzeken tul az erzesekre, elgondolkodtatasra is tesz impulzusokat!
2011. jún. 30. 20:50
 53/84 A kérdező kommentje:
bocsanat: demotivalo.com
2011. jún. 30. 20:52
 54/84 anonim válasza:
Mi az oka az önbizalom hiánynak?
2011. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
Hogy működik a google keresőalgoritmusa?
2011. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 A kérdező kommentje:

Onbizalom hiany. Ezt is lehetne hosszas sorokban fejtegetni de szerintem ennek egyszeru oka van. Szeresd magad, mint felebaratod. Bizz magadban, mint felebaratodban. Ha valakiben nem bizol, legyen ennek oka a kevesbbe ismerettseg, vagy valami megmagyarazhatatlan ellenszenv. Ugyan igy lehet ez a sajat magunkba vetett bizalom mertekevel. Minel kevesbbe ismerjuk magunkat, vagy harcolni probalunk adottsagaink ellen, es negativ visszajelzest kapunk annal inkabb csokken a magunkba vetett hit. Mivel novelheto az onbizalom? Parkapcsolat, optimista latasmod, johiszemuseg, de legfokeppen sajat magad szeretete. Nem nagy trukk de szinte csodat alkotsz ha 1 heten keresztul rendszeresen naponta mondjuk 4 szer elmondod magadnak: Szeretem magam. Toldhatsz melle meg tovabbi felporgetobb bokokat: Isten kulonleges teremtmenye vagyok, erteket adok az emberek eletenek. Fontos vagyok! Ezek pont olyan uzenetek , mint a meg tudom csinalni, csak azok pillanatnyi megmerettetesre szolnak, ezet az uzeneteket pedig idovel beprogramozod es beigazolodnak.

Szoval ahol onbizalomhiany van annak az az oka , hogy nem ismerjuk , vagy nem fogadjuk el kelloen magunkat.

2011. júl. 1. 02:34
 57/84 A kérdező kommentje:
2. Nagyon jol mukodik, szinte kifogastalanul!
2011. júl. 1. 02:35
 58/84 anonim ***** válasza:
Hány nap alatt jutok el Japánba kocsival?
2011. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:
Ez csupán attól fugg honnan indulsz, milyen gépjárművel, mennyi pihenővel, és milyen úton, Japán melyik szigetére, és melyik városába.
2011. júl. 2. 22:41
 60/84 anonim ***** válasza:
Mikor lesz új Papa Roach album?:D
2011. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!