Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Összehozhat még minket a sors?

Összehozhat még minket a sors?

Figyelt kérdés
Nem régen találkoztam egy fiúval. Nagyon sokáig egymást néztük és érdekes, de úgy éreztem mintha ismerném.. mintha mindent tudnék róla. Rendesen sírhatnékom volt olyan szomorú voltam amikor elment, pedig csak 1× láttuk egymást. Ez nem lehet szerelem, de mégis annyira vágyom rá, hogy újra láthassam!Mit gondoltok? Totál idióta vagyok?
2011. jún. 15. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
érdekes.. de bizonyára találkoztok még
2011. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?:D
2011. jún. 18. 23:32
 3/7 anonim válasza:

fiu

én velemis ez történt. vonaton ültem, pár sorral elöttem ott ül egy lány velem szembe sokáig néztük egymást. filóztam rajta hogy oda menjek e de meg futamodtam. már kellet készülődnömmer közelitettem az állomásra reménykedtem hogyő is leszáll de nem, ő tovább ment 2 napig tisztára idegvoltam, mer nem mentem oda. minden bajom volt.

2011. jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
de a te storydról nagyon beugrik az én esetem. most megint rámjött h elszurtam a lehetőséget. erre monta az egyik ismerősöm, hogy ' Kutya bánat, eb gondolat, és ez az eset veled hol történt?
2011. jún. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Velem a bobpályán..:/ Azóta már olyan furcsa mert megálmodtam egy nevet is, csak sajnos semelyik közösségi portál nem ismeri ezt a nevet és a hasonló nevek közül meg nem is hasonlít! Én is úgy érzem, h valahogy meg kellett volna oldanom, h beszélgessünk. Lehet, h nagyon nyomulósnak tűntem volna, de na... hiányzik...nem is ismerem..de hiányzik.
2011. jún. 27. 21:31
 6/7 A kérdező kommentje:
*de a hasonló nevek közül meg egyik sem hasonlít.
2011. jún. 27. 21:35
 7/7 anonim válasza:
jham:s
2011. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!