Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néz "minket" mindenki...

Miért néz "minket" mindenki kisgyereknek vagy épp lotyónak?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és a kommenteket olvasva azt látom, hogy ennyi idősen mindenki szerint még kisgyerek az ember, ha pedig nem öltözködik, és viselkedik úgy akkor lotyó, aki biztos, hogy négy év múlva már teljesen ki lesz égve.

A magam részéről nem festetem a hajam, de előfordul néha, hogy kisminkelem magam, vagy magassarkút veszek fel. Nem hordok gyerekes ruhákat, ha a póló kivágott, akkor inkább a háta, mert mellben (még) nem igazán van mit mutogatnom. Nem játszom, és nem "nézek esti mesét", mert egyszerűen nem igénylem. A kinézetem azért olyan, amilyen, mert így tetszem magamnak.

Volt már két "barátom", de csak pár randi erejéig, mert nem illettünk össze egyikkel sem. Viszont jelenleg is szerelmes vagyok (nem, szexet semmiképp nem tervezek tizenhat éves korom előtt).

Nem értem miért lennék kisgyerek, aki játssza a nagylányt. Miért gondolják így az emberek?


2009. okt. 31. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Csak irigyek. Éld az életed nyugodtan és ne a netes válaszolók legyenek a mérvadók.
2009. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is így vagyok vele, csak gyakran elcsodálkozom rajta, hogy mitől vannak vajon így besavanyodva...
2009. okt. 31. 22:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Á nehogy azthidd hogy ők azt csinálták csinálnák vagy csinálták amit tanácsolnak. Álszentek.

Meg akik azt mondják hogy huszonéves koráig az ember egyáltalán semmit ne csináljon csak üljön a sötét szobába begubózva na azokkal se stimmel valami. és akik pl a szüleiknek megfelelő szerelmet keresnek maguknak. Szóval hogy másoknak akarnak megfelelni, meg akik valamilyen vallás és szekta rabjai. Én annyira sajnálom ezeket az embereket.

2009. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
hát nekem 13 évesen 9kor takarodó volt, nem pasizhattam, nem bulizhattam. akkor utáltam a szüleimet érte. De a mai fejjl örülök, hogy így neveltek. Egy 13éves kislány még nem nő hanem gyerek, ezért ne is akarjon máshogy viselkedni. szánalom, hogy némelyik 13-14 éves idősebbnek néz ki, mint én pedig már 26 vagyok. Erre legyek féltékeny???? köszi nem! jah és némelyik azt hiszi ő az atyaúristen... hallottám már ilyen kis csitrit úgy beszélni az anyjával, hogy a bicska kinyílt a zsebemben... engem még megtanítottak a tiszteletre!
2009. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
=) igazad van.
2009. okt. 31. 22:27
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tiszteletlen, a tiszteletet mindig elvárták tőlem az idősebbek felé. És nem, nem érzem magam atyaúristennek, de azért kösz a választ.
2009. okt. 31. 22:28
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem kiderült a válaszomból, hogy általánosítok. Mivel nem ismerek minden 13 évest, Téged sem, ezért mást nem tudok! Nekem ez a tapasztalatom. És ez persze nem jelenti azt, hogy nincsenek kivételek.
2009. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem általánosítasz, csupán - úgy veszem észre - előítéleteid vannak.
2009. okt. 31. 22:39
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
általában azok kisgyerekeznek le, akiknek savanyú a szőlő, mert 20éves korukig nem dugtak. -_-
2009. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sexylady ***** válasza:
96%
Egy példával élnék: múltkor elmentem egy "buliba" ahol volt pár ilyen kiscsaj, és basszus 13 évesen olyanról beszéltek, hogy ki kinek a nemiszervét látta már, és hogy mit tenne vele.. hát erről ennyit. Tudom hogy vannak kivételek, de nem ők hívják fel magukra a figylmet.
2009. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!