Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van kiút ebből a nyomorúságos...

Van kiút ebből a nyomorúságos helyzetből?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi,boldogtalan vagyok. Nem utálom magam,de nem is vagyok oda magamtól. Van célom,de nincs akaraterőm,hogy elérjem.
2011. máj. 25. 14:53
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
De az sem most lesz. Lehet,hogx jobb így,egyedül. Legalább nem b@sszák át a fejem.
2011. jún. 2. 15:16
 32/41 anonim ***** válasza:
szó szerint engem írtál le...20L
2011. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2011. jún. 2. 16:36
 34/41 anonim ***** válasza:

06:10 vagyok


szerintem ne 1 lány miatt változz. tudom hogy motiválóbb, de akkor leszel igazán férfi, ha egyedül is képes vagy magad uralni


10:36nek igaza van

a vicc az, hogy ezzel a lányok is hasonlóan vannak. hogy majd 1 fiú örök szerelem meg hepiend. addig csokikázok plázázok, tvzek, majd lesz valami. sportoljon meg művelődjön aki akar, én csúnyán és bután is a legjobb fiút akarom!...


11:36

a dilidoki a diliseket gyógyítja, akkor neked nyomidoki kell, mert lelkileg nyomorék vagy. mindegy minek hívjuk, nem egy egészséges lelki állapotban vagy.


12:15nek igaza van, ezek nem célok, létfenntartás. cél például megmászni a csomolungmát, vagy a legjobbközépsúlyú boxolónak lenni, vagy alapítani egy vállalkozást és sikerre vinni...


12:18

normális ember nem is létezik


nem igaz hogy ennyire értetlen vagy.


hová valósi vagy? gyere gyakoroljunk önvédelmet együtt, ingyen. ne arra várj, hogy majd megváltozik valami. keress munkát, lehet iskola mellett is dolgozni. lehet ingyen is edzeni és harcolni. ja csak ahhoz kell 1 társaság és ki kel mozdulni. szerinted az utcasarki cigánygyerek hol tanul meg verekedni? miért lehet hogy 5 évesen életképesebb mint mások 20 évesen?


ha ilyen lesz a hozzáállásod, jó sokszor fogsz még pofára esni, mire ember lesz belőled. és majd 40 évesen is siratni fogod magad a múltadért. ezt akarod?

vagy te egy unalmas lusta lányt vonzónak tartanál?

2011. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Ezt minden naponta 4 vagy több órát TV-t néző elmondhatja magáról!


Soha többé tv nézés! Ez az első és legjobb tanácsom.

2011. jún. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek ilyen elvont céljaim. Mégis,miféle célt tűzzek ki magam elé?
2011. jún. 3. 11:50
 37/41 A kérdező kommentje:
Igen,változnom kellene. Felkeresek egy pszichológust,hátha tud segíteni.
2011. jún. 3. 11:56
 38/41 anonim ***** válasza:

Csak nem mégis jobb belátásra tértél?!

Én is járok psychologushoz és még sem félőrült módjára viselkedem. Hogy járhatsz ez által? Segíthet megismerni a gyengéidet, illetve az erősségeidet. Segíthet megtalálni az okot, hogy miért vagy olyan, amilyen, - és felnyithatja a szemedet, hogy melyik irányba keresgéld a kiutat. Tévedés ne essék: az orvos csak segít megoldani a problémádat, de nem az Ő feladata a lépéseket megtenni ahhoz, hogy sikerüljön kikecmeregned a kellemetlen állapotodból. A jó tulajdonságok megismerése elmozdulásra ösztönözhet a helyes irányba, - azt érdemes erőltetni, ami megy... Sikert kívánok céljaid megtalálásához és eléréséhez!

2011. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

És mi lehet a legrosszabb eredmény?

Megmondja, hogy nem tud többet segíteni, - de nem kezd el gyógyszerezgetni, (és hasonlók).

2011. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

06:10 vagyok


ha egy pszihodokihoz mész el a lelked kapirgálja, ha háziorvoshoz, vitaminhiányt mond, ha egy edzőhöz, mozgáshiányt...


két szó: lelki erő

ha már van erőd feltápászkodni a fotelből, és kitartásod is, hogy ne ülj vissza oda mert unalmas az életed és lusta vagy, akkor meg fog változni a dolog.


az meg egyáltalán nem elvont cél ha valami olyanra vágysz amire a többség nem. ebből teszem fel ezek a céljaid sem igazán motiválnak, csak legyen valami alapon vannak.


ha én lennék a személyi edződ, kivinnélek egy faházba hónapokra, se elektromosság, se csapvíz, csak semmi kényelem

megváltoznál egy hét alatt

szerintem jót tenne neked egy kirándulás, de mint lusta ember szintén reménytelen hogy magadnak megszervezd

2011. jún. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!