Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van kiút ebből a nyomorúságos...

Van kiút ebből a nyomorúságos helyzetből?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi,boldogtalan vagyok. Nem utálom magam,de nem is vagyok oda magamtól. Van célom,de nincs akaraterőm,hogy elérjem.
2011. máj. 25. 14:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Járjál többet emberek közé. Sportolj, menj klubokba, szórakozóhelyekre. Kevesebbet foglalkozz magaddal.
2011. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Én meg s zórakozás két külön fogalom. :S
2011. máj. 25. 14:59
 3/41 A kérdező kommentje:
Leginkább tv-zni szoktam,meg olykor a neten lógok.
2011. máj. 25. 15:00
 4/41 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem is ez a problémám, csak én utálom magam... de én rájöttem hogy depressziós vagyok! Menny el a házi orvoshoz és ő ad beutalót az ideg gyógyászatra... ott majd segítenek! Lehet hogy felírnak egy antidepresszánst!
2011. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Inkább kihagynám. Az hiányozna még,hogy a fejemben túrkáljanak.
2011. máj. 25. 15:06
 6/41 anonim ***** válasza:
Tarts kutyát vagy cicát! Komolyan, ez az egyik legjobb módszer.
2011. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Van mindkettő,mégis ramatyul érzem magam. Ezenfelül egy köcsög barátom sincs. Egy van,de az is egy kedves, KOCA. :S
2011. máj. 25. 15:13
 8/41 anonim ***** válasza:

"Van célom,de nincs akaraterőm,hogy elérjem."


Dolgozz azon,hogy legyen akaraterőd.Nekem is vannak céljaim,egyik nap fogtam egy papirt felirtam rá mindet,és most csak azzal foglalkozom,hogy teljesüljenek.Küzdök érte,és remélhetőleg sikerül is.Állj kicsit pozitivabban a dolgokhoz,és minden jóra fordul. :)


"Nem érdekel semmi."


Keress valamit ami érdekel,egy hobbi jól jönne.Találd meg,hogy mi az amiben jó vagy,és foglalkozz azzal.

2011. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok szeretnél beszélni? dobj egy privit
2011. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

nagyon egyszerű oka van: tvzel meg gépezel. ezeket hagyd abba, és sétálj a friss levegőn. aztán kezdj el sportolni. az még hasznos is, és élvezni is lehet. görkori, bicikli, ezekhez nem kell társaság sem. de lehet röpizni idegenekkel is, főleg nyáron, aztán lesznek barátaid is. de ha már itt a net, ismerkedj innen.


a tv meg a gép rengeteg energiát von el, mert statikus terhelés, de közben punnyadás is egyben, tehát fokozatosan elembertelenedsz. az oroszlánok meg a kutyák nem tvznek, van is motivációjuk. ezeket a modern dolgokat azért találta fel az ember, hogy kényelmes legyen neki, de néha túlzásba viszi a kényelmet.

azért van ennyi egészségtelen gyerek manapság, mert nem mozognak, egész nap bent poshadnak a tv meg a gép előtt.

pedig ha jól használjuk ki a netet, akkor barátokat is szerezhetünk.

2011. máj. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!