Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van kiút ebből a nyomorúságos...

Van kiút ebből a nyomorúságos helyzetből?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi,boldogtalan vagyok. Nem utálom magam,de nem is vagyok oda magamtól. Van célom,de nincs akaraterőm,hogy elérjem.
2011. máj. 25. 14:53
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Többek között arra is használom a netet,meg bővítem az isemreteimet. Élőben meg nem megy az ismerkedés.
2011. máj. 27. 11:33
 12/41 anonim ***** válasza:
én elmondtam a véleményem, a többi már rajtad múlik. van kiút, ha teszel érte. nincs, ha ugyanez megy tovább
2011. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
Én barátkozok veled. Hány éves vagy?
2011. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Miért érdekel az téged?
2011. máj. 31. 10:12
 15/41 anonim ***** válasza:
Most mondta hogy barátkozni szeretne d-,-b
2011. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

06:10 vagyok


igen, ez az egyik legjellemzőbb lesújtó ismerkedő kérdés.

sajnos ma már alap dolog, hogy barátok lehetünk, ha olyan korú/magasságú/stílusú/blabla vagy mint ami nekem tetszik.


mert az embereket nem érdekli a másik


én is felajánlanám, csak engem nem érdekelnek a virtuális barátságok, ráadásul tudom is, hogy úgysem fogsz változni addig, amíg rá nem kényszerülsz. :)

2011. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Hát így van. Addig nem is fogok,míg nem találok olyan lányt,akiért érdemes lenne változni.
2011. jún. 2. 09:13
 18/41 anonim ***** válasza:

Tv, meg internet. Ha állandóan ezt a két fosládát nézed, akkor ne várj változást az életedben. Merj kilépni a komfort zónádból! Keress magadnak valami tömegsportot. Tánc, küzdősport, akármi. Például a salsát még a legbotlábúbb ember is megtanulja, ráadásul közben nagyon sok embert megismerhet (köztük lányokat is).

Gondolj bele. A gép előtt vered a brét ma, holnap, egy hét múlva, egy év múlva, öt év múlva is. Elszalad az idő, te meg megmaradsz ilyen kis senkinek. Kell ez neked? Gondolom nem. Be kéne fejezni az önsajnálatot, és tenni valamit az életedért.

Egyébként mi a célod/céljaid?

2011. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy amíg ilyen maradsz, nem fogsz még csak látni se olyan lányt, akiért érdemes változni. Először neked kell jobb emberré válnod, és akkor majd fogsz találkozni olyan lányokkal, akiknél lesz esélyed.
2011. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Vegetálsz, mint egy páfrány. Szobanövényeket kéne tartanod, a társaságukban jól éreznéd magad.

1 magadért kell változnod és emberi életet kialakítanod, nem egy lány miatt. Az függőség lenne. Egyébként is anyakomplexusszagú így a dolog. Nőj fel.

2 tévé - számítógép: pótcselekvések. Remekül elvonják az időt, kikapcsolják az agyat. Ismereteidet bővíted, persze, jó kifogás, de az ismereteidet akkor is bővíted, ha beiratkozol egy egyetemre, tanfolyamra, vagy csak simán előadásokra jársz, múzeumba, emberek közé.

3 Ha nem megy az ismerkedés, és nem is gyakorolod, akkor nem fog változni semmi.


A helyedben én utálnám magam, mert ez az egész értelmetlen és nem tart sehová. Stagnálás. Nem is élet.

A fejedben turkálást ajánlanám, az antidepresszánst nem. Attól csak még inkább közönyös lennél, és nem érdekelne semmi. Mi az, amit rejtegetsz a fejedben? Szégyellsz valamit? Azt ami vagy? Ami nem lett belőled? Az álmaidat, amikért nem tettél semmit? Egyébként egy jó pszichológus előtt nem kell szégyellned magad, és segít meglátni olyan dolgokat, amiket nem veszel észre, elindít valamerre, és egy ideig vezetget, segít rájönni dolgokra.


Egyébként szerinted van olyan ember, aki nem vegetál, értelmes életet él, mégis olyanokkal barátkozik, mint te? Vagy olyan lány, akinek ez vonzó? Bár az talán akad, világmegmentési-komplexussal...

2011. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!