Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van kiút ebből a nyomorúságos...

Van kiút ebből a nyomorúságos helyzetből?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi,boldogtalan vagyok. Nem utálom magam,de nem is vagyok oda magamtól. Van célom,de nincs akaraterőm,hogy elérjem.
2011. máj. 25. 14:53
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Céljaim vannak: egy állás elsősorban. Utána kocsi,lakás. Dilidokihoz meg nem megyek,nem vagyok elmebeteg.
2011. jún. 2. 11:36
 22/41 A kérdező kommentje:
Meg szerintem az orvos nem is tudna segíteni.
2011. jún. 2. 11:48
 23/41 anonim ***** válasza:

Cél... nem modanám ezt célnak. Ez tengődés, minimális életkörülmények megteremtése.


Azt sem tudod, miről beszélsz. Ez egy régi előítélet, dilidoki, aki hozzá jár, elmebeteg... Gratulálok.

2011. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Normális ember nem jár pszichológushoz. Nekem nincs rá szükségem. Mit tudna segíteni? Felír valamit, meg esetleg meghallgat?:S
2011. jún. 2. 12:18
 25/41 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok...


Azt hiszem a legmélyebb depresszión már túl vagyok, de még vissza-visszaesek a gödörbe.


Akaraterőm nincs, úgy mondanám már belefáradtam az állandó küzdésbe/ hajtásba... pihenni szeretnék...

2011. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

"Cél... nem modanám ezt célnak. Ez tengődés, minimális életkörülmények megteremtése. "

Szerinted mi lenne cél?:S

2011. jún. 2. 12:50
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Hát így van. Addig nem is fogok,míg nem találok olyan lányt,akiért érdemes lenne változni."


Ha hallgatsz egy középkorú férfi véleményére, akkor ne egy lány miatt változzál meg.

A mások miatt megváltozás alapjaira helyezett kapcsolatok alapból halálra vannak ítélve.

EGY KEZEMEN meg tudom számolni,hogy hány komolyabb(nak vélt) kapcsolatom volt.

És tudod, hogy miért?

Azért, mert én is a barátnőim szája-íze szerint akartam viselkedni.

- Nem is találtam olyan barátnőt, aki hosszútávon mellettem maradt volna.

Ha csak szimplán, egy NŐ hiányzik az életedből, akkor a NŐ megismerése előtt (!) érdemes - önmagad által inspiráltan - olyanra alakítanod az életviteledet, amelyet alkalmasnak tartasz arra, hogy képmutatás nélkül is megállhasd bárhol a helyedet! - NEM CSAK A NŐ "porondján", - BÁRHOL. Idő kérdése, de a képmutató embereket nem nehéz kiismerni, - próbálj meg felvenni egy olyan életvitelt, (ha megfogadod a tanácsomat,) amely által önmagadat nyújtod a külvilág felé is. Az életben nem fog senki szóba állni hosszútávon, ha nem próbálod meg megkeresni a kiutat. Megjelenés: Hogyan nézzek ki, amikor nem otthoni környezetben vagyok? Viselkedés: Határozott, visszahúzódó, harsány, "szürke", intelligens, előzékeny, udvariatlan, türelmetlen, - sokféle tulajdonságból (és azok "összegyúrt" árnyalataiból) alakul ki egy ember személyisége, amely hiszed, vagy sem, KOPONYÁRA LEBONTVA (!) MÁS, ÉS MÁS, - még ha több, mint hét milliárd ember él is a Földön.

A szót nem szaporítva: Neked kell megtenned az első, célzott lépéseket annak érdekében, hogy "kimásszál ebből a szószból".

Tanulságul írom le Neked: Amikor nem mások elvárásai szerint kezdtem el élni az életemet, szinte azonnal (!) "az ölembe hullott" egy barátnő, - Akivel 12. éve élek együtt. Kérlek, gondolkozz el azokon, amit írtam, - és ha úgy gondolod, cselekedj is! Sok sikert!

2011. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Átfutottam,de nem értettem belőle igazából semmit.de biztos van igazságtartalma.
2011. jún. 2. 14:15
 29/41 anonim ***** válasza:
Űzzél küzdősportot, az erősíti benned a küzdőszellemet és az akaraterőt.
2011. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Amint lesz saját keresetem,beiratkozom krav magára.
2011. jún. 2. 14:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!