Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én miért nem tudok úgy beszélg...

Én miért nem tudok úgy beszélgetni, mint a többiek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, a többiek olyan jól elbeszélgetnek mindig egymással, mármint csoporttársak, vagy ahogy megyek a villamoson, látom a többi embert, ők is mind beszélgetnek, akik együtt vannak, de én valahogy nem nagyon tudok :S Nem az a bajom, hogy nem merek megszólalni, vagy nem érdekel a téma, vagy tudatlan vagyok, hanem... Hát épp ezaz, hogy nem tudom, miért nem jut eszembe semmi, amit mondhatnék :S Én nem is tudom, honnan van a többi embernek ennyi mondanivalója...
2011. máj. 5. 21:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
ilyen vagyok énis:)
2011. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Úgy látom, elég sokan vagyunk így! Mi lehet az oka?
2011. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz :)
2011. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

22:27


Na ez a màsik, hogy nagyon sokan kiteregetik a sajàt dolgaikat, és ezek az emberek tényleg sokat beszélnek. En is inkàbb nem szeretem a sajàt dolgaimat megosztani màsokkal, igy kevesebb a beszélnivalóm is?

2011. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy látom, elég sokan vagyunk így! Mi lehet az oka?"


én is így vagyok. Az oka az, hogy a folyamatos locsifecsi, a monoton nyavalygás, és a tartalom nélküli üres beszéd UNALMAS és FÁRASZTÓÓÓÓÓÓÓ

akárhová mész, mindenhol ugyanaz a 4 téma forog,

1.mi volt a tévében

2.kinek milyen betegsége van

3.milyen szar mindenkinek

4.random pletyka számomra ismeretlenekről


fülhallgató nélkül már fel sem szállok tömegközlekedésre

2011. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Velem is ez van xD
2011. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,de ha a legkisebb mennyiségű alkoholt is megiszom,akkor lapáttal kell agyonverni a számat,hogy befogjam. :)


25/N

2011. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Kései Sirató ***** válasza:

Ha szeretnél nyitottabb, beszédesebb lenni, próbálj meg érdeklődően kérdezni, de csak ha tényleg érdekel valami.

Ha nem , akkor nem is baj, h nem beszélgettek.

Lehet amúgy beszélni az időjárásról is, hírekről is, horoszkópról, divatról, sporteseményekről, politikáról, ételreceptekről, tanulásról, valami csak van, ami érdekel. Persze pletykálni is lehet.

Egyébként nem baj, ha nem vagy beszédes, sokkal rosszabb, akinek be nem áll a szája.

2011. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

Tényleg érdekes! :)

Legtöbbször csak hallgatok,míg más csak mondja és mondja.

Vagy azért nem beszélek,mert az adott téma nem fekszik nekem,vagy egyszerűen hiába mondok valamit,úgy érzem,hogy nem volt elég érdekes.És ez így szép lassan addig fokozódott,míg meg sem szólalok.

Van egy szomszédasszonyom,akivel a párom nagyon el tud beszélgetni,de én nem.NAgyon kedves és közvetlen,de én nem kezdeményezek beszélgetést.Párom meg állandóan nyüstöl,hogy nyugodtan beszélgessünk,hisz ő is egyedül van napközben a gyerekkel stb. Az erőltetést sem szeretem.

Amúgy is inkább visszahúzódó típus vagyok.Szerintem ez önbizalom hiányból fakad...

2011. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 hümi ***** válasza:

Hozzászólások elején láttam,hogy "én is,én is így vagyok vele" na jó most mondjam azt,hogy én is ?! ÉN IS :D

De am nem mindenkivel vagyok ilyen, de a legtöbbször igen, néha csak nézek, h más emberek néha tök idegenekkel olyan sokat tudnak dumálni de nekem meg semmi sem jut eszembe.. de azért 1-2 emberrel más helyzetbe vagyok, mert lehet őket teljesen ismerem, sok mindent megéltünk már együtt, közös hobbik meg stb. Pár éve mondjuk még ennyire se voltam nyitott az emberek felé, de mióta elterveztem, hogy megváltozok vmennyire sikerült is, meg persze többet járok társaságba és így beszédesebb lettem :D

2011. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!