Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogyha a világon...

Mit tegyek hogyha a világon semmi nem érdekel?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és semmi nem érdekel... Nem tudom, hogy hova menjek tovább tanulni, épp ezért. Teljesen kilátástalan lett az életem az utóbbi évben. Előzőleg csak arra kellett koncentrálnom, hogy 5-ös legyek mindenből aztán ennyi. Mostmár csak 4-es vagyok... Mindent elrontok a suliban, ami a teljes kétségbeesés és folytonos gondterheltség miatt van (a továbbtanulás miatt), és főleg mert SEMMI NEM ÉRDEKEL. Nem tudom, hogy mit tegyek, már-már abban reménykedek, hogy meghalok érettségi előtt, hogy ne kelljen dolgoznom. Igen mondhatjátok, hogy egy lusta senki meg egy semmirekellő vagyok, és igazatok van. De ez van, nem tudok mit tenni... Nem tudok erőt venni magamon, és mondhatjátok, hogy valami biztos érdekel, de semmi tényleg. Sulin kívül egyébként nem járok sehova, általában itthon vagyok aztán gépezek a szabadidőmben. Nincs semmihez ambícióm, meg semmi. Nem szeretnék egy senki lenni, de úgy érzem, hogy én mindegy már mit teszek, úgyis az leszek, és már nem is érdekel. Mit tegyek?
2011. márc. 3. 18:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nos, mi a helyzet veletek?
2019. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!