Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogyha a világon...

Mit tegyek hogyha a világon semmi nem érdekel?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és semmi nem érdekel... Nem tudom, hogy hova menjek tovább tanulni, épp ezért. Teljesen kilátástalan lett az életem az utóbbi évben. Előzőleg csak arra kellett koncentrálnom, hogy 5-ös legyek mindenből aztán ennyi. Mostmár csak 4-es vagyok... Mindent elrontok a suliban, ami a teljes kétségbeesés és folytonos gondterheltség miatt van (a továbbtanulás miatt), és főleg mert SEMMI NEM ÉRDEKEL. Nem tudom, hogy mit tegyek, már-már abban reménykedek, hogy meghalok érettségi előtt, hogy ne kelljen dolgoznom. Igen mondhatjátok, hogy egy lusta senki meg egy semmirekellő vagyok, és igazatok van. De ez van, nem tudok mit tenni... Nem tudok erőt venni magamon, és mondhatjátok, hogy valami biztos érdekel, de semmi tényleg. Sulin kívül egyébként nem járok sehova, általában itthon vagyok aztán gépezek a szabadidőmben. Nincs semmihez ambícióm, meg semmi. Nem szeretnék egy senki lenni, de úgy érzem, hogy én mindegy már mit teszek, úgyis az leszek, és már nem is érdekel. Mit tegyek?
2011. márc. 3. 18:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
KOSARAZZ
2011. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajna sportokban csapnivaló vagyok.
2011. márc. 3. 19:41
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Olvasgass a szabadidődben és elsősorban nem az olyanokra gondolok, ami a tanuláshoz kötelező, hanem csak úgy, kinézel magadnak egy jó könyvet, lehet az pl. a Tesco titok (bár állítólag nem túl könnyű hozzá jutni, ha nem a netről szeded le), de ott vannak a komikusok könyvei is, azok sem rosszak. Legalább lesz valami, ami megmosolyogtat.
2011. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
jó életed van vannak lehetőségeid NE ADD FEL!!! 4es vagy... na ééééésss???!!!! nem hiszem h leszakad a plafon!! képes vagy rá, igenis több vagy ennél, csak még nem érzed, ilyen passzban vagy, tudom milyen... nekem az kellett a megvilágosodáshoz, hogy kb. egy igazi barátom sem maradt mert csak ültem otthon és sajnáltam magam... aztán rájöttem h mit akarok és azért az egy célért tolatok... biztos van olyan amit szeretsz csinálni vagy szerettél valaha... hajrá!!
2011. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Menj el valahova, pl konditerembe :D Vagy biciklizni, futni külföldre, sétálni, naplementét nézegetni(ez jó, elgondolkodsz dolgokon) töltsd le a Counter Strike 1.6-ot :D vagy csinálj már vmit :D Am jók a jegyeid, próbálj ki dolgokat, hogy tudd miben vagy a elgjobb ;) 14/F
2011. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
20:39-es: Köszönöm a biztatást, de nem hiszem, hogy ez csak egy átmeneti "passz" lenne... mindig visszatérek ebbe a passzba, csak legfeljebb elfelejtem egy időre, de attól nem változik semmi...
2011. márc. 3. 21:01
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

Ha szeretsz gépezni, tanulhatsz tovább informatikusnak is.Látod máris van valami, ami érdekel.Ne aggódj, én 23 vagyok és egy valami érdekel, de ahhoz sok pénz kellene, ami nincs.

Olyan nincs, hogy valakit semmi sem érdekel.

2011. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Valójában a gép sem érdekel és nem lennék szívesen informatikus.
2011. márc. 3. 22:32
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

ezt hívják depressziónak...

próbálj célt kitüzni! pl. párkapcsolat, stb

2011. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a célkitűzéssel nem vagyok nagyon kibékülve... Sosem voltak céljaim. Párkapcsolatra meg nem vágyom, az a legkisebb gondom most, nem kéne még probléma.
2011. márc. 4. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!