Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinövöm valaha azt, hogy...

Kinövöm valaha azt, hogy félek a sötétben? 14 vagyok ésmég mindig rettegek a sötétben.

Figyelt kérdés
tudom hülyén fog hangzani:4 éves koromban megnéztem a Múmia c. filmet, és nagyon féltem tőle...az a hejzet, hogy azóta félek a sötétben, pedig már 14 vagyok.aztán megnéztem a gyűrűk urát is, ami csak dobott a félelmeimen...tudom hülyének fogtok tartani, de vmiért attól félek hogy minden sötét sarokban ott van gollam...sokszor hátranézek a sötétben...amikor 1edül avgyok itthon ,magamra zárom az ajtót...kinövöm valaha?
2009. jan. 31. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

ha a múmiától vagy a gyűrükurától félsz: tényleg hülye vagy.

fiatal vagy még,kinőheted.

ha viszont nem növöd ki akkor lehet üldözési mániád is. üdv a klúbban..

2009. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16 vagyok és rettegek
2009. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem gondolt azt hogy ott van gollam és te odamész fejbetérdeled a földön megtiprod a dzsuvás hajszálaináll fogva kidobod az ablakon ha létezne erősebb lennél nála ezt ne feledd a mumiához is próbálj iesmit :D
2009. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
én 18 éves vagyok és rettegek a sötétben... a pincénkbe nagyon nagyon ritkán megyek le. otthon meg házban érzem magam a legrosszabbul sötétben az utcán pl nem félek annyira pedig tudom h azért ott több gonosz ember van :D
2009. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igazából ha belegondolok, én attól félek, hogy valaki a sötétben megöl. Ha így végiggondoljuk, akkor a hálától félek és nem a sötéttől. Mondjuk más a sötéttől, meg a sötétben félés.


Én azzal is szoktam próbálkozni, hogy ahol nagyon félek, ott egy kicsit megállok és arra gondolok, hogy ha eddig nem történt semmi, akkor....!?!?


Remélem segítettem! ;)


15/F

2010. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kedves kérdező! Egy kérdés: téged császármetszéssel, vagy anélkül hoztak világra?
2012. júl. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolso, aki csaszarmetszessel, az fel, vagy aki nem azzal?

Kivancsiva tettel, mert erdekelnenek a csaszarmetszes következmenyei.(Ferjem igy született.) Mindenhol azt irjak, eszrevehetök, de konkretumokat nem olvastam.

2012. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!