Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek a sötétben! Hogy...

Rettegek a sötétben! Hogy szüntethetném meg?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kezdődött, eddig sosem féltem! Feküdtem az ágyamban, és képtelen voltam lehunyni a szememet, annyira féltem, teljesen megbénított, meg sem mertem mozdulni! Nem tudtam gondolkozni, rendesen bepánikoltam :(( Borzalmas volt! Minden kis zajtól megijedtem, és annyira erősen vert a szívem, hogy azt hittem meghalok. Lüktetett a vér a fülemben, el is bőgtem magam. Fel kellett felkapcsolnom a villanyt, mert nem tudtam, hogy mit csináljak, úgy éreztem, hogy megőrülök, ha még egyszer sötétben kell lennem!! Végül csak úgy tudtam elaludni, hogy nyakig betakaróztam, pedig éjszaka is borzalmasan meleg van. :S Nem akarom, hogy ma éjszaka is ez legyen! Mi a fenét csináljak??? :( Segítsetek légyszives!
2010. júl. 6. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez csak tegnap, vagy régebben is előfordult?
2010. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél konektor lámpát, az nyújt annyi fényt, hogy ne legyen teljesen sötét a szobádban. Nem fogyaszt sokat,én is félek a sötétben már 38 éve, amióta az autóbalesetem volt.
2010. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem van egy negyven kilos kutyam amig otthon laktam, mindig az agy mellett aludt :-) gondoltam ha bejon a texasi lancfureszes,akkor ugyis ugat.
2010. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
imátkozz...az segít :)
2010. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tegnap volt ilyen először :S
2010. júl. 6. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez valami roham lehetett, ha eddig sötétben ilyen nem fordult elő.
2010. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. júl. 6. 17:27
 8/12 A kérdező kommentje:

"Akkor ez valami roham lehetett, ha eddig sötétben ilyen nem fordult elő."


Szerinted mi válthatta ki? :'(

2010. júl. 6. 17:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Pánikrohamra gondolok!
2010. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lámpa/bakpcsolt tévé. Nálam bevált.
2010. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!