Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondol mindenki elkényez...

Miért gondol mindenki elkényeztetett ribancnak?

Figyelt kérdés

Van kb. 5-6 igazi barátom/barátnőm,akikre mindig számíthatok,de általában a többi ember nem is ismer és úgy alkotnak rólam véleményt,hogy nem is mondok nekik semmit,de máris utálnak.Nem tudom,hogy miért.Bár a mostani barátaim is azt mondják,hogy amikor először megláttak,ők se gondolkodtak rólam pozitívan...szerintük az emberek azért nem bírnak,mert irigyek(kitűnő tanuló vagyok,versenyeket nyerek,mindig új dolgokat kapok,jó helyekre megyünk nyaralni,olyan helyekre eljutok,ahová ők nem,stb...).De nem tudom miért,mert ha mondjuk elkezdeném nekik mondani,hogy nekem jaj,de milyen jó...,mennyi mindent kaptam,meg ilyenek akkor megérteném.De én nem mondok nekik ilyeneket soha :S

Mit csináljak,hogy ne így gondolkozzanak rólam?

Meg olyanokat mondanak,hogyha mondjuk a suliban fáj egy kicsit a fejem,vagy nem vagyok jól,hogy biztos nem költötte el az összes pénzt a hétvégén shoppingolásra,meg hasonlókat.


2011. jan. 1. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:

Azt,hogy milyen különórákra járok nem azért írtam,hogy nekem "jaj,de milyen jó",hanem azért,mert az egyik válaszoló írta,hogy biztos csak suliba járok és egyébként csak otthon ülök.Én pedig válaszoltam,hogy csak tudja,hogy nem otthon ülök és nézem a plafont.

Tudom,hogy mik vannak a világban,nem vagyok hülye.De azt nem értem,hogy ez hogy kapcsolódik ide.Én egyedül nem menthetem meg a világot.

2011. jan. 5. 18:55
 52/71 A kérdező kommentje:
Azért pedig kár volt írnod,hogy te ribancnak gondolsz,mert ezt hallom szinte minden nap.Nem azért írtam ide egy kérdést,hogy itt is ezt írják.
2011. jan. 5. 18:59
 53/71 anonim ***** válasza:
0%
Pech, de az vagy. Tehát felesleges itt írnod, már úgyis mindenkinek bebizonyítottad itt is, hogy mi vagy.
2011. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
Ja várj, akkor én is dicsekedjek már egy kicsit, ha neked szabad. 7 éve zongorázok, én vagyok az osztály legjobb tanulója, 9 éve Ritmikus gimnasztikázok, minden versenyt megnyerek, tudok magyarul, szlovákul, angolul, spanyolul és németül. És azokat amit leirtam teljesen komolyan mondom, ez tényleg mind igaz.
2011. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
Oké,ez engem nem érint.Én már megtaláltam a problémámra a választ,szóval már mindegy.
2011. jan. 5. 19:07
 56/71 anonim ***** válasza:
Megtaláltad a választ: Lenézed a másikat és csak sajnálod. Gratula! :)
2011. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim válasza:
A te életed nem "normális". A legjobb barátod akivel őszintén tudsz beszélgetni az a pszichodokoid. Anyukádék valamit nagyon elcsesztek és igen van benned hiba, mert minden egyes mondatod mellé oda csúsztatod , hogy mitek van! Mindenki utál azt írod, tehát változzanak ők? Változz te, mosolyogj többet, és nyiss feléjük , 14 évesen ne műkörmözz és keress egy igaz barátot a pszichodoki helyett! Próbáld meg a mi életünket élni, vagy menj magániskolába és járj a hasonló helyzetben levő gyerekekkel. Ahogy írsz magadról olyan mintha egy amerikai tini gimis sorozatot néznék, ez nem jó, lépj ki a szerepedből....
2011. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
Mert az is vagy ;)
2011. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

Jah igen, és ha pontosan akarnék a kérdésedre válaszolni:Miért gondol mindenki elkényeztetett ribancnak?

Mert az vagy!!! Egy elkényeztetett kis ribi.

2011. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim válasza:
A ribanc az túlzás,nem gondolom, hogy az vagy, de , hogy el vagy e kényeztetve és , hogy ez nem a megfelelő irányban tereli a jellemed az nem vitás!
2011. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!