Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondol mindenki elkényez...

Miért gondol mindenki elkényeztetett ribancnak?

Figyelt kérdés

Van kb. 5-6 igazi barátom/barátnőm,akikre mindig számíthatok,de általában a többi ember nem is ismer és úgy alkotnak rólam véleményt,hogy nem is mondok nekik semmit,de máris utálnak.Nem tudom,hogy miért.Bár a mostani barátaim is azt mondják,hogy amikor először megláttak,ők se gondolkodtak rólam pozitívan...szerintük az emberek azért nem bírnak,mert irigyek(kitűnő tanuló vagyok,versenyeket nyerek,mindig új dolgokat kapok,jó helyekre megyünk nyaralni,olyan helyekre eljutok,ahová ők nem,stb...).De nem tudom miért,mert ha mondjuk elkezdeném nekik mondani,hogy nekem jaj,de milyen jó...,mennyi mindent kaptam,meg ilyenek akkor megérteném.De én nem mondok nekik ilyeneket soha :S

Mit csináljak,hogy ne így gondolkozzanak rólam?

Meg olyanokat mondanak,hogyha mondjuk a suliban fáj egy kicsit a fejem,vagy nem vagyok jól,hogy biztos nem költötte el az összes pénzt a hétvégén shoppingolásra,meg hasonlókat.


2011. jan. 1. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
A semmiért nem utálnak az emberek:P Esetleg próbálj többet mosolyogni, beszélgetni
2011. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pusztán írigyek vagy van valami amivel mégis csak kihívtad az ellenszenvet.De miért nem kérdezed meg őket hogy miért?
2011. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
100%

"szerintük az emberek azért nem bírnak,mert irigyek(kitűnő tanuló vagyok,versenyeket nyerek,mindig új dolgokat kapok,jó helyekre megyünk nyaralni,olyan helyekre eljutok,ahová ők nem,stb...).De nem tudom miért,mert ha mondjuk elkezdeném nekik mondani,hogy nekem jaj,de milyen jó...,mennyi mindent kaptam,meg ilyenek akkor megérteném.De én nem mondok nekik ilyeneket soha :S "

=> Akkor honnan tudják? Ezek ránézésre azért nem látszanak senkin... Bocs, csak én nem teljesen értem.

2011. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
43%
Hát talán mert azt gondolják, hogy egy elkényeztetett p*** vagy. Talán ne dicsekedj annyit, hogy hova voltál nyaralni, meg ilyenek. Én is kitűnő tanuló vagyok, rengeteg versenyre járok, mégsem utálnak. Benned van a hiba. Goromba vagy velük, nagyon dicsekedsz, vagy ha fiatal vagy és ribancosan öltözködsz, akkor nem is csodálkozok.
2011. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
100%

Engem a külsőm alapján ítélnek meg mindig hogy biztos egy hisztis pi_sa vagyok de majd el beszélgetnek velem akár már 15 perc is elég már más a vélemény,amúgy hány éves vagy ?

szerintem ne foglalkozz vele hogy mit mondanak az a lényeg hogy az az 5 ember aki a barátod ismernek és valójában tudják hogy milyen vagy.Amúgy lehet hogy egy kicsit flegma vagy, vagy nem tudod kontrollálni az arc kifejezésed nem tudom.De miért nem kérdezed meg a barátaidat hogy ők miért nem gondolkodtak rólad pozitívan szerintem ebben ők tudnának segíteni hogy miben változtass ha kell.

2011. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:

Én nem nagyon mondom nekik,hogy mit kapok,hol voltam nyaralni,de ha mondjuk feltöltöm a nyaralós képeket vmilyen közösségi oldalra,akkor rögtön megnézik és kommolnak hozzá...

A cuccaimat nem mutogatom nekik,hanem látják,mert amikor a suliba mondjuk felhívok valakit,akkor látják,hogy iPhone-om van,meg akkor is,ha a tükörben képet csinálok magamról.

Amikor ezt elmondtam a szüleimnek,hogy mindenki utál,azt mondták,hogy ne foglalkozzak velük.Csak azt nem értem,hogy ahol régen laktunk(külföldről jöttünk haza,én külföldön is nőttem fel) ott mindenkivel tök jóban voltam,de amióta 4 éve ide költöztünk,azóta valahogy nem találom a helyem...

Az unokatesóm szerint a külsőm is hozzátesz ehhez egy kicsit,mert egy picit rideg vagyok az emberekkel,keveset mosolygok és igen,ha valamit nagyon el akarok érni "át is gázolok" rajtuk.

2011. jan. 1. 15:04
 7/71 anonim ***** válasza:
100%

ne is foglalkozz velük :)

ez van,forditva sem hiszem,hogy másképp kezelnék a helyzetet...

ne emlegesd ezt suliban(nyaralás,meg kitünö,nyerek).és ha meg ugy öltözködsz az meg nem baj. semmi közük nincs hozzá.

13l

2011. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim válasza:
100%
Ez azért van, mert itt Mo-on nagyon irigyek az emberek!
2011. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
Tükörben fotózgatod magad? Hány éves vagy? :'D Amúgy külföldön azért nem utáltak, mert ott ez a normális, ha mindened megvan
2011. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

Már vagy 1000x megígértem magamnak,hogy nem fog érdekelni,hogy mit mondanak,gondolnak rólam,de nem megy.Már megkérdeztem anyumékat,hogy nem mehetnék-e esetleg csak én vissza Londonba(onnan költöztünk el),mert pár családtagunk ott él és ők azt mondták,hogy hozzá juk bármikor kimehetek.

Meg szerintem az is a bajuk azoknak,akik engem nem szeretnek,hogy én rengeteg időt töltök kint Londonban(minden szünetet,ünnepet,néha még suli időben is kimegyek) és ott általában elég sok mindent megkapok és szerintük ez nem tetszik nekik.De ott azért nem olyan árak vannak,szóval azért is,meg nem vagyunk éppen szegények.

Egyébként meg nem úgy fotózom a tükörben magam,hogy 500 kép,csak 2-3...

2011. jan. 1. 15:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!