Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondol mindenki elkényez...

Miért gondol mindenki elkényeztetett ribancnak?

Figyelt kérdés

Van kb. 5-6 igazi barátom/barátnőm,akikre mindig számíthatok,de általában a többi ember nem is ismer és úgy alkotnak rólam véleményt,hogy nem is mondok nekik semmit,de máris utálnak.Nem tudom,hogy miért.Bár a mostani barátaim is azt mondják,hogy amikor először megláttak,ők se gondolkodtak rólam pozitívan...szerintük az emberek azért nem bírnak,mert irigyek(kitűnő tanuló vagyok,versenyeket nyerek,mindig új dolgokat kapok,jó helyekre megyünk nyaralni,olyan helyekre eljutok,ahová ők nem,stb...).De nem tudom miért,mert ha mondjuk elkezdeném nekik mondani,hogy nekem jaj,de milyen jó...,mennyi mindent kaptam,meg ilyenek akkor megérteném.De én nem mondok nekik ilyeneket soha :S

Mit csináljak,hogy ne így gondolkozzanak rólam?

Meg olyanokat mondanak,hogyha mondjuk a suliban fáj egy kicsit a fejem,vagy nem vagyok jól,hogy biztos nem költötte el az összes pénzt a hétvégén shoppingolásra,meg hasonlókat.


2011. jan. 1. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni, régen én is ebben a helyzetben voltam. A Londonos részt is, mert az apukám ott dolgozott, így sokszor mentünk ki hozzá, hétköznap szüneten kívül is. Rólam is azt hitték, hogy elkényesztett liba vagyok, pedig a mobilomat inkább mindig eldugtam (most is) ruháim se 20ezresek, sosem dicsekedtem, de mégis az a kép alakul ki rólam, hogy sznob pićsą vagyok. Ami a vicces, hogy az egyik barátnőmről meg én hittem azt, hogy újgazdag ribąnć, közben nem az. :D Azért gondoltam így, mert hülyén fog hangazi, de olyan sznobos arca volt. Hangja is olyan (nem nyávogós, csak olyan furcsa.. Olyasmi a hangja, mint azoknak, akik megjátszák ezt a szerintük 'édi' hangot, csak a barátnőmnek mostmár nem hat olyan nyafizósnak.), arcmimikája is, illetve az öltözködése is. Pedig csak rendes csizmát hord, szűkfarmert, hosszított felsőket és női ingeket. Én se értem magam, hogy hogy gondolhattam ilyen rosszat róla, amikor sokkal jobb fej, dehát ez van. :'D

Amúgy lehet beválna, ha megpróbálnál 'antilányosan' viselkedni. Az elkényesztetett lányok mind ilyen 'extralányosak', ha viszont valami olyasmit csinálsz, amit az igazi sznob cicababák nem tennének meg, bizti mást gondolnának rólad. Én is kipróbáltam, régóta hajlottam a harcművészet felé, így beiratkoztam ju-jitsura. Minden évben csinálnak egy karácsonyi Dojo bulit, ahova akárkit el lehet hívni, én tavaly elhívtam néhány gyereket, akik rosszat gondoltak rólam, és abban az évben pont nekünk kellett bemutatóznunk. Amikor meglátták, hogy az ellenfelemet milyen keményen ütöm-vágom, nagyon meglepődtek, mert nyilván az ilyen elkényesztetett pićsák azt mondnaák hogy "juuujj a verekedés olyan udniii".

Amit ne csinálj szerintem, az az, hogy amikor beszólnak, mosolyogj. Vagyis na. :D Ne mosolyogj, ha beszólnak, mert csak rosszabbul fogják érezni magukat, ugyanis azt látják, hogy téged nem érdekel, hogy bántanak, így tovább fogják folytatni, ez viszont neked rosszul esik.

2011. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim válasza:

Nézd, ezt irigységnek hívják, és mivel a pénzt nem te kerested meg, ezért most nem is tudsz visszavágni nekik( és talán majdani oszt. találkozókon sem), ezért inkább azt mondom, hogy sz*rd le őket, és az igazi barátaiddal érezd magad jól. Egyébként hány éves vagy?

15/f

2011. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy a verekedést én sem nagyon szeretem xD

Meg igazából a barátaim szerint olyan tipikus lány vagyok,aki fél a sártól,bogaraktól,kosztól,stb...

De már küzdök ellene,nem kezdek el sikítani az óra közepén,ha meglátok egy pókot,mert tavaly párszor ilyet csináltam :$

2011. jan. 1. 17:41
 14/71 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak:14
2011. jan. 1. 17:46
 15/71 anonim ***** válasza:
Ha én meglátok egy ilyen lányt akinek márkás ruhái vannak és drága dolgai egyből eszembe jut róla, hogy el van kényeztetve és megadnak neki mindent a s*ggét is kinyalják. Na meg, hogy tuti nem csinál otthon semmit, max tanul és a többi idejét a barátaival meg szórakozással tölti. Házimunkát nem csinál, háziállata nincs max kutya aminek nem kell takarítani az alomját/terráriumát/akváriumát.
2011. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Amiket leírtál szinte mind igazak rám.Otthon nem kell takarítsak,mert van házvezetőnő(a suliban ezt nem tudják),van egy kistestű kutyán,akivel azért nem járok sétálni,mert nem igényli,otthon tényleg csak tanulok és a haverjaimat hívom el hülyülni.De suli után nem csak otthon ülök,hanem modern táncra járok,teniszezek,pilatesre járok,zongorázom,francia nyelvvizsga előkészítőkre járok és még a különböző felvételi előkészítők és ha jobb idő van(nem télen),akkor még pár barátnőmmel elmegyünk futni.

Szóval szerintem nem csak otthon ülök,hanem teszek azért,hogy külföldön tanulhassak tovább.

2011. jan. 1. 18:30
 17/71 A kérdező kommentje:
És igen,a szüleim sok mindent megadnak nekem,mert én vagyok az egyetlen gyerekük és nagyon szeretnek.Ezzel nem azt mondom,hogy azokat,akiknek nem vesznek meg sok dolgot,azokat nem szeretik,hanem azt,hogy ők így fejezik ki a szeretetüket és azt,hogy kevés időt töltenek velem.
2011. jan. 1. 18:32
 18/71 anonim ***** válasza:

Az 5-6 igaz barát szerint: "szerintük az emberek azért nem bírnak,mert irigyek(kitűnő tanuló vagyok,versenyeket nyerek,mindig új dolgokat kapok,jó helyekre megyünk nyaralni,olyan helyekre eljutok,ahová ők nem,stb...)"


Ők gondoltak erre, tehát érdekbarátok. Ha az embernek mindene megvan, akkor vannak akik utálják, vannak akik kinyalják a popsiját. Igaz barátod, csak az, aki már hosszú évek óta veled van. És ők gondolom külföldön laknak, ha ott nőttél fel. A legtöbb igaz barátság az óvodában kezdődik, mivel ott nem számít ki-kicsoda, csak saját magad. :) Nem mondom teljes biztossággal, hogy nem igaz barátaid akiket annak tartasz,de gondold át a kapcsolatotokat, mert nagyot csalódhatsz.

16/L

2011. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy lehet,hogy érdekbarátok,de jelenleg ők azok,akik közel állnak most itt hozzám(a pszihodokimon kívül xD),de azért nem bíznám rájuk az életem...amúgy igen,az igaz barátaim tényleg kint élnek,de minden nap beszélünk meg chatelünk szóval tudják,hogy nem érzem itt túl jól magam.De ha szerencsém lesz,akkor rá bírom majd beszélni a szüleimet,hogy hagy legyek magántanuló és 18 éves koromba majd kimegyek Londonba egyetemre.
2011. jan. 1. 21:58
 20/71 anonim ***** válasza:
Monta vki h "ne mosolyogj ha beszolnak" ez egy nagy f@$$ág(MÁRBOCSI)de igenis mosolyogj!!mert akk látják h sz-rsz a pofájukra : DD
2011. jan. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!