Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondol mindenki elkényez...

Miért gondol mindenki elkényeztetett ribancnak?

Figyelt kérdés

Van kb. 5-6 igazi barátom/barátnőm,akikre mindig számíthatok,de általában a többi ember nem is ismer és úgy alkotnak rólam véleményt,hogy nem is mondok nekik semmit,de máris utálnak.Nem tudom,hogy miért.Bár a mostani barátaim is azt mondják,hogy amikor először megláttak,ők se gondolkodtak rólam pozitívan...szerintük az emberek azért nem bírnak,mert irigyek(kitűnő tanuló vagyok,versenyeket nyerek,mindig új dolgokat kapok,jó helyekre megyünk nyaralni,olyan helyekre eljutok,ahová ők nem,stb...).De nem tudom miért,mert ha mondjuk elkezdeném nekik mondani,hogy nekem jaj,de milyen jó...,mennyi mindent kaptam,meg ilyenek akkor megérteném.De én nem mondok nekik ilyeneket soha :S

Mit csináljak,hogy ne így gondolkozzanak rólam?

Meg olyanokat mondanak,hogyha mondjuk a suliban fáj egy kicsit a fejem,vagy nem vagyok jól,hogy biztos nem költötte el az összes pénzt a hétvégén shoppingolásra,meg hasonlókat.


2011. jan. 1. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig nem csak élvezem az életet,ahogy az utolsó válaszoló írta,hanem nekem is vannak gondjaim,nem csak itthon ülök egész nap .
2011. jan. 4. 13:48
 32/71 anonim ***** válasza:
57%

Kinek kéne, hogy segíts???? Észre sem veszed, hogy mi vesz körül. Csak saját magadat látod?


Nem gondolkodnál el azon, hogy te tényleg egy elkényeztetett lány vagy?

2011. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:
nem gondolom magam elkényeztetnek,mert ha az lennék,akkor már rég kivetettem volna magam a suliból és itthon tanulnék.De nem,eltűröm,hogy beszólogassanak,a porig alázzanak,,a családomat és a barátaimat is piszkálják,és mindezeket úgy,hogy nem is ismernek minket.
2011. jan. 4. 14:19
 34/71 anonim válasza:
Ne foglalkozz senkivel csak élvezd az életed és igyekezz minnél több dlgot megismerni és boldog lenni.
2011. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:
Én igyekszem nem foglalkozni velük,de egyszerűen nem megy.Amikor például sétálok a suli folyosóján látom,ahogy néznek és közben sugdolóznak,ehhez már hozzászoktam,de szerintem nem arról beszélnek,hogy milyen jó a cipőm .
2011. jan. 4. 14:32
 36/71 anonim ***** válasza:

"egy picit rideg vagyok az emberekkel,keveset mosolygok és igen,ha valamit nagyon el akarok érni "át is gázolok" rajtuk."

asszem megválaszoltad.

Egyébként meg rohadt sokat dicsekszel, ez is kiderül itt a válaszaidból. Ez nem túl szimpatikus. Ismerek egy-két igen gazdag embert, akik nem csinálnak ügyet a pénzükből, természetesek, kedvesek. Nincs is ilyen problémájuk mint neked. Gondolom, ezen jellemhibáid, melyek fejletlen személyiségedből és lelkivilágodból adódnak, nyilván külsődön is látszanak.

Na, hát ezért.

2011. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
Amúgy viszont, ha zavar az emberek véleménye, változz. Kevesebbet foglalkozz magaddal, meg az anyagi dolgokkal, és törődj többet mások érzéseivel. Ettől fejlődhetsz, ami előnyödre válik, ha viszont meg vagy magaddal elégedve, szard le mások véleményét. Több alternatívát nem látok.
2011. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
Majd ha egyszer szegény leszel megtudod miért ilyenek!Kívánok neked minden rosszat;)
2011. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 Igor26 ***** válasza:

Szia! Tudnál kölcsön adni? Megadom a bankszámlaszámom...:)


Először azt hittem kamukérdés...(bár lehet nem tévedtem, na mindegy). Ez elképesztő...:)


Szóval téged az zavar, hogy a külsőségek alapján ítélnek meg. Azt meg nem veszed észre, hogy te élsz a külsőségeknek, bár szeretnéd azt gondolni magadról, hogy nem. A többiek meg biztos csak irigyek. Vajon miért olyan fontos neked, hogy a f@szbúkra kirakj külföldi nyaralós képeket, meg ájfónod van és még sorolhatnám. ??? Ez ki a retket érdekel? Csupa külsőség! Ha 16 leszel menj el pl. dolgozni, az segíthet helyretenni a kis lelked. Nem a pénz miatt, hanem hogy meglegyen a fíling,hogy milyen közösségben lenni. Amúgy meg teljesen mindegy, 14 évesen ilyen attitűddel. Ha visszaolvasnád az írásaidat se jönnél rá, hogy mi a probléma, pedig szerintem világos. Tudod mit? Nyomtasd ki és ezt mutasd meg a pszichomókusodnak, majd ő elmondja, mi a gond!

2011. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:

Az egyik válaszoló írta,hogy az is lehet a gond,hogy átgázolok másokon.Én ezt csak azért teszem,mert ők is ugyanezt csinálják velem.

Facebookra pedig nem nekik tettem fel a képeket,az egy külön dolog,hogy ők is megnézik.Én nem szóltam nekik,hogy "Hé,facebookon vannak új képeim,írjatok már hozzájuk pár bunkó komit!".

2011. jan. 5. 16:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!