Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondol mindenki elkényez...

Miért gondol mindenki elkényeztetett ribancnak?

Figyelt kérdés

Van kb. 5-6 igazi barátom/barátnőm,akikre mindig számíthatok,de általában a többi ember nem is ismer és úgy alkotnak rólam véleményt,hogy nem is mondok nekik semmit,de máris utálnak.Nem tudom,hogy miért.Bár a mostani barátaim is azt mondják,hogy amikor először megláttak,ők se gondolkodtak rólam pozitívan...szerintük az emberek azért nem bírnak,mert irigyek(kitűnő tanuló vagyok,versenyeket nyerek,mindig új dolgokat kapok,jó helyekre megyünk nyaralni,olyan helyekre eljutok,ahová ők nem,stb...).De nem tudom miért,mert ha mondjuk elkezdeném nekik mondani,hogy nekem jaj,de milyen jó...,mennyi mindent kaptam,meg ilyenek akkor megérteném.De én nem mondok nekik ilyeneket soha :S

Mit csináljak,hogy ne így gondolkozzanak rólam?

Meg olyanokat mondanak,hogyha mondjuk a suliban fáj egy kicsit a fejem,vagy nem vagyok jól,hogy biztos nem költötte el az összes pénzt a hétvégén shoppingolásra,meg hasonlókat.


2011. jan. 1. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
hát én amikor beszólnak akkor oda se figyelek,de ashley szerint(az egyik londoni barátnőm) inkább meg kéne verjem őket lol.De régebben vissza szóltam,de rájöttem,hogy semmi értelme.
2011. jan. 2. 16:57
 22/71 anonim válasza:
Engem is utálnak, és leribancoznak, mert jól élünk, műkörmöm van, és márkás cuccaim.
2011. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:
Nekem is volt műkörmöm,de leszedettem,mert akkor hátha abba hagyják,szóval most csak simán kivan mindig festve.
2011. jan. 3. 11:00
 24/71 anonim válasza:

Áhh én nem szedném le (:

Igazából megtanultam elfogadni. Utálom ha külső alapján ítélnek meg. Ráadásul kitűnő tanuló sem vagyok, és rögtön azzal jönnek, h "mert minden héten bepiálsz" stb...

Pedig nem...

Eljárok bulizni, nekem ez alap, de nem iszom hulla részegre magam. Pia nélkül is ugyanolyan jól érzem magam.

Szerintem bárki aki beszól csak féltékeny....

2011. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim válasza:
Pszichodoki??Ha ilyen jó életed van, akkor minek az agyturkász? Nekem ennek kamu szaga van, szerintem csak bennünket akarsz hülyíteni
2011. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim válasza:

Oké, bocsi, de én is elkezdtem irigykedni:D:D:D:D Akaroook házvezetőnőt...bár mondjuk a 38 nm-es picike lakáshoz(gondolom neked a szobád nagyobb...) nem sok értelme van:D

Amúgy nekem az írásaidból is lejön, hogy szeretsz egy picit felvágni..ez így van rendjén, ha én is gazdag lennék, és mindenem meglenne amire vágyok(amúgy mindenem meg van, csak nem az anyagi javakban:D) biztos szívesen reklámoznám;)

Szerintem nem is baj, hogy leszedetted a műkörmöd, 14 évesen még nagyon korai az ilyesmi...

És mosolyogj azokra, akik beszólnak! A mosoly a legjobb ellenszer...és ne híreszteld a dolgaidat...;)


pusszancs: 25/lány/kismama;)

2011. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:
Azért kell az agyturkász,mert anyumék szerint néha én fújom fel a dolgokat...nem vagyok elmebeteg,nem vagdosom magam,csak egy héten egyszer elmegyek,beszélgetünk,ilyenek.
2011. jan. 4. 13:15
 28/71 A kérdező kommentje:
Meg egyébként jó valakivel csak beszélgetni,mert a szüleim keveset vannak otthon és nem is tudok velük annyit beszélni,csak a fontosabb dolgokról.
2011. jan. 4. 13:17
 29/71 anonim ***** válasza:
Amid van azt megosztod mással, akinek kevesebb jutott? Eszedbe jutott már segíteni is, nem csak élvezni az életet?
2011. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:

Mégis kivel kéne megosszam?

Ahova járok suliba,ott nincs olyan sok szegény,de akik vannak,azok is utálnak,mert a külsőm alapján ítélnek meg.

2011. jan. 4. 13:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!