Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvileg full férfias az...

Elvileg full férfias az agyam. Ez mennyire baj?

Figyelt kérdés

Gondolom, már rájöttetek arra, hogy lány vagyok. Kitöltöttem egy tesztet, ami arról szólt, hogy mennyire nőies vagy férfias az agyam, itt a linkje (valószínűleg ismeritek):

[link]

A teszt végén lévő koordináta-rendszer alapján elmondható, hogy rendkívül férfias az agyam, ugyanis a sötétpiros mezőben helyezkedek el (az első teszten 14, a másodikon 37 pontom lett, és 100%, hogy nem vagyok autista). Ez nagy probléma? Nem hiszem, hogy az lenne, de mivel itthon senki nem akarta elhinni, nem bírtam megállni, hogy ne kérdezzek rá itt.

Légyszíves normális(!) válaszokat adjatok!


2010. dec. 29. 21:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez a tesztet nem merem kitölteni.:D
2010. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

02:42, együttérzek veled.

Utolsó; miért? :D

2010. dec. 30. 16:29
 13/21 A kérdező kommentje:
haggyámán, ez egy kicsit meglep, mert az itteni hímnemű hozzászólóktól csak azt "hallom", hogy az a jó, ha egy lány/nő lányos/nőies.
2010. dec. 30. 16:31
 14/21 haggyámán ***** válasza:

Hajjaj, már sokan mondták, hogy furcsa az ízlésem.

De szerintem jobban el lehet lenni egy olyan lánnyal, aki nem fél attól mondjuk, hogy kicsit piszkos lesz a ruhája, vagy mer ellent mondani másoknak.

2010. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Na, normális vagy, ennek csak örülj.:D
2010. dec. 30. 17:54
 16/21 haggyámán ***** válasza:
Nem örülök neki, egy normális fiú semmit se ér a lányoknál. :)
2010. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Csak a nem normális lányok nem értékelik a normális fiúkat, és nem hiszem, hogy egy normális srácnak egy nem normális csajra lenne szüksége.:)
2010. dec. 30. 20:08
 18/21 haggyámán ***** válasza:

Nincs is rájuk szükségem.

Sajnos, van egy különleges képességem, amivel ki tudom választani azt a lányt, akinek vagy van barátja, vagy éppen szerelmes egy másik fiúba.

Pedig egyáltalán nincs nagy elvárásom, tényleg.

2010. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Huh, hát az szívás...:S
2010. dec. 30. 21:18
 20/21 anonim ***** válasza:
13:20 vagyok, parázok, hogy ez is olyan, mint az IQ tesztek, hogy sz*rt se ér, viszont vírust tesz a gépre, leszedi a pénzt a telefonról, stb.
2010. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!