Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, hogy férfias vagyok?

Baj, hogy férfias vagyok?

Figyelt kérdés

Külsőben meg öltözködésben egyáltalán nem, de érdeklődési körökben teljesen. Férfias szakmát tanulok, meg szabadidőmben és férfiasabb dolgokat csinálok.

Nővérem szerint, aki extra nőies szerinte ez nem normális dolog.

Tényleg így van?


2010. okt. 27. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit, szerintem ha pl kamionosnak tanulsz az telleg fura, de ha te ezt elvezed akkor rendben van miert lenne baj..?
2010. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg fiú létemre elég lányos elfoglaltságokkal rendelkezem. Persze a külsőmön nem látszik meg. Csak éppen kávézgatni járok, szeretek kreatívkodni, emberközpontúbb vagyok, sokat "fecsegek" stb :)
2010. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
baj lennél inkább bzi az a menő XD nem , te egyébként Cuchk noris vafy
2010. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj,mindenki más.Nem tudom mennyire nemfüggő a terrarisztika,de én imádom.Tartok siklókat és szeretnék skorpiót,pókot és óriáskígyókat is tartani,mert tetszenek.

18/L

2010. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!