Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van annyi férfias vonásom?

Miért van annyi férfias vonásom?

Figyelt kérdés

Még csak 16/L vagyok és mégis sokban hasonlítok a hím nem képviselőire, természetesen belsőleg, nem külsőleg. Viszont annyi fizikális vonásaim is vannak, mint például a mély és kemény hang, valamint a hangsúlyosabb álkapocs is. Na mindegy, ezt csak úgy leírtam.

Viszont ami valóban érdekel, hogy mitől van az, hogy például olyan vágyaim is vannak, mint egy férfinak ? Szóval például akartam gyúrni kezdeni meg úgy akartam enni, mint egy testépítő, a jelenben pedig sokszor úgy viselkedek, mint egy fiú, bár tudom, hogy ez nem lányos viselkedés. Szóval ez mitől lehet, lehet fiú kellett volna legyek vagy mi van ? Ami érdekes az az, hogy a fiúkhoz vonzódom, volt is már srác akivel smároltam,stb., viszont sokszor érzek valamit a nők iránt is, de sose csinálnék velük semmit


Mit gondoltok ?


2010. nov. 8. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Azt hogy kamasz vagy és lehet hogy most egy kicsit több a férfi nem hormonod(tesztoszteron). Nyugi szerintem ez csak egy átmeneti időszak, lehetsz még nőies is:)


L/19

2010. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ha ilyen vagy, akkor ilyen is maradsz. Aki vérig nő, az vérig nő. Aki vérig nő, az már óvodás korában is azon hisztizik, hogy kifesthesse magát, hogy kopogós cipőben járhasson, hogy megnövesszék a haját, stb...

Én pl. már 5 évesen magassarkú cipőért könyörögtem.

Fogadd el magad, lehet hogy biszexuális is vagy. Dehát minden ember más, így színes a világ.

2010. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2.: úgy mondod, mintha ez egy rossz dolog lenne, amilyen én vagyok

Ovodában pont az olyan hisztis cicababákat élveztem fejbedobni kockával

2010. nov. 8. 20:28
 4/16 anonim ***** válasza:

Milyen vagy első! Amit te leírsz az nem egy ízig vérig női kép hanem egy kis nyafka libuska. Már ne is haragudj de nem vagyok se hisztis, sőt még csak magassarkút sem hordok minden álló nap mégis mindenki elismeri, hogy igen, na ő egy nőies lány.


Kérdező te pedig ne keseredj el! Semmi baj nincs veled. Nekem is volt egy osztálytársam, judózott, karatézott, gyúrt, rövid haja volt most meg olyan kis nőcis lett 19 éves korára hogy rá sem lehet ismerni:)) Lehet, hogy veled is a helyzet. De szeretnél egyáltalán nőies lenni vagy jó neked is?


-első voltam

2010. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*Mármint milyen vagy kedves második!
2010. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Ugye hogy igazam van? Az ember gyerekkori viselkedése a leg eredetibb. Akkor még nincs a társadalmi normák nyomása alatt. Te is tudod, hogy férfias vagy, és azért irtad le a kérdést, mert valahol bánt téged, hogy ilyen vagy. A véleményemet irtam le, lehet hogy te virtuális hátbaveregetést vártál, de te is tudod hogy mi az igazság. Az utolsó egy-két mondatomban pedig le is írtam, hogy így kerek a világ, hogy különböznek az emberek. Tehát nekem nem baj.
2010. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdező. Sose szégyelld ezt, te meg tudod védeni magad, ki mersz állni magadért. És ez számít, nem a magassarkú meg a festett haj.


Én is az olyan kislibákat néztem le mindig, amilyenek a második hozzászólásban leírt a válaszoló. Nekem rövid volt a hajam, sportcipőt hordtam, műanyag dínókkal játszottam, és hajszárítót pisztolynak képzeltem. Mégis lány vagyok.

2010. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Értem.
2010. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nem kell pánikolni!

Amennyiben vannak visszatérő álmaid leírhatnád.Ez egy igen érdekes helyzet,de nem ritka.Feltehetőleg a szüleid fiút vártak és most is jobban örülnének ha fiú lettél volna,talán ezt nem mondják ki konkrétan,vagy nem vesznek neked fiús ruhákat,de bennük van,és a gyerekre nincs semmi nagyobb hatással mint a meg nem élt élet,vagy a ki nem mondott szó.Beszéld meg velük,és próbáld előhívni magadból a nőt,még természetes,de évek múlva természetellenes is lehet akár.

2010. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Még azt elfelejtettem megkérdezni, hogy szőrösebb is vagy mint az átlagos? psziché külsőleg is megnyilvánulhat és a genetikát is megváltoztathatja bizonyos mértékben. (ez még teljesen nincs bizonyítva)
2010. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!