Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van annyi férfias vonásom?

Miért van annyi férfias vonásom?

Figyelt kérdés

Még csak 16/L vagyok és mégis sokban hasonlítok a hím nem képviselőire, természetesen belsőleg, nem külsőleg. Viszont annyi fizikális vonásaim is vannak, mint például a mély és kemény hang, valamint a hangsúlyosabb álkapocs is. Na mindegy, ezt csak úgy leírtam.

Viszont ami valóban érdekel, hogy mitől van az, hogy például olyan vágyaim is vannak, mint egy férfinak ? Szóval például akartam gyúrni kezdeni meg úgy akartam enni, mint egy testépítő, a jelenben pedig sokszor úgy viselkedek, mint egy fiú, bár tudom, hogy ez nem lányos viselkedés. Szóval ez mitől lehet, lehet fiú kellett volna legyek vagy mi van ? Ami érdekes az az, hogy a fiúkhoz vonzódom, volt is már srác akivel smároltam,stb., viszont sokszor érzek valamit a nők iránt is, de sose csinálnék velük semmit


Mit gondoltok ?


2010. nov. 8. 18:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát vannak azok a szőrzetek ott a fül mellett, mint pl.Wolverinnek az X-menből :-D

Azok kicsit hangsúlyosabbak nálam, mint másnál

A hangom elég mély


És ja, igazad van, fiúnak indultam. Anyuék úgy tudták, hogy fiúk lesz, mert az orvosok is ezt mondták, de a szüleim azt mondták, hogy ők lányt akartak, mindketten. Apum még akkor is remélte, hogy lány leszek amikor anyum szült. Nagyon örült, hogy lány lettem. Én kevésbé


Őszintén, mindigis jobban szerettem volna férfinak felnőni és fiúként születni. Ezt régebb sokszor kifejeztem, természetesen kb. 10 éves koromban rájöttem, hogy hiába. De most se változott a véleményem, őszintén :-D

Lánynak lenni unalmas és idegesítő

2010. nov. 9. 16:06
 12/16 A kérdező kommentje:

Vagyis szerintem, természetesen

Másoknál élvezem, hogy lányok, de én........én olyan szivesen lettem volna fiú,ááh....kár is, mert csak késforgatás a mellkasomban

2010. nov. 9. 16:07
 13/16 anonim válasza:
Ilyennek teremtett az Isten,fogadd el.Nem tehetsz mást,van lehetőséged másra,de nem teheted mert az természet és erkölcsellenes lenne (itt remélem érted hogy mire gondolok).
2010. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nah, csak igazam lett. Pedig hogy leoltottatok!
2010. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hormonális problémák is meghúzódhatnak a háttérben. A férfias viselkedésért (vágyakért) a tesztoszteron (férfi) nemi hormon a felelős (a női az ösztrogén). Ezt, ha úgy érzed túlzottan férfias már, amit teszel, ki is vizsgáltathatod.
2010. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na, kérdező, egy cipőben járunk. Én is lány vagyok, nekem is mély a hangom, fizikálisan erősebb vagyok a többi korombeli lánynál (nem én mondom) és én is mindig fiúsabb voltam az átlagnál. Már óvodában is több volt a "hímnemű" haverom, mint a csaj, sosem barbiztam, utáltam a rózsaszínt, a sminket és a "kopogós" cipőt, s ez még a mai napig sem változott. Igaz, a hajamat mindig meg akartam növeszteni, de apámnak is mindig derékig érő haja volt (nem b*zi, csak rocker). Ma már eljutottam odáig, hogy legszívesebben letagadnám a nememet és minden nap azt kívánom, bár fiúnak születtem volna. Mondtam már anyámnak is, hogy ez a szitu, de azt mondta, majd kinövöm. Már az is megfordult a fejemben, amit te mondtál, ergo hogy transzexuális vagyok. Az viszont hatalmas kics*szés lenne, hiszen női testben sosem leszek boldog, az átalakító műtétekhez pedig szép summába kerülnek, ezen kívül senki sem ismerne el igazi férfinek, hiszen biológiailag eredetileg nem az voltam. Elítélnének miatta az emberek, mert fogalmuk sincs, milyen érzés rossz testbe születni.

De mostmár befejezem, mielőtt mégjobban elkeserednék (tényleg olyan ez, mintha kést forgatnának a mellkasomban, jól írtad).

2011. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!