Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvileg full férfias az...

Elvileg full férfias az agyam. Ez mennyire baj?

Figyelt kérdés

Gondolom, már rájöttetek arra, hogy lány vagyok. Kitöltöttem egy tesztet, ami arról szólt, hogy mennyire nőies vagy férfias az agyam, itt a linkje (valószínűleg ismeritek):

[link]

A teszt végén lévő koordináta-rendszer alapján elmondható, hogy rendkívül férfias az agyam, ugyanis a sötétpiros mezőben helyezkedek el (az első teszten 14, a másodikon 37 pontom lett, és 100%, hogy nem vagyok autista). Ez nagy probléma? Nem hiszem, hogy az lenne, de mivel itthon senki nem akarta elhinni, nem bírtam megállni, hogy ne kérdezzek rá itt.

Légyszíves normális(!) válaszokat adjatok!


2010. dec. 29. 21:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Full férfias???? Te is mindig a p_nára gondolsz?
2010. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ezen hangosan röhögök.XD

Amúgy nem vagyok homoszexuális...:D

2010. dec. 29. 21:58
 3/21 szamóca. ***** válasza:

hu elvileg én is ugy gondolkodom a legtöbb dologrol mitn egy pasi:D mindjárt kitöltöm a tesztet.

amugy addig nem probléma amig a kiszemelt férfinál fen tudod tartani, hoyg nőként ogndoljon rád. hajlamosak haverként nézni egy olyan nőre aki hasonloképp gondolkozik és nem f*ssa össze a bokáját mindentől meg nem hisztizik, de amíg ezen felül nő tudsz maradni addig nincs baj.

2010. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kiszemeltem jelen pillanatban nincs, de az összes XY kromoszómájú ismerősöm haverként tekint rám, szóval ezt már b*szhatom.
2010. dec. 29. 22:03
 5/21 szamóca. ***** válasza:
az nem baj szerintem. engem nem zavar... mondjuk én utálom a nőket, barátnak abszolut nem alkalmasak szerintem, már jópár éve kerülöm a mélyebb barátságokat velük, két kivétellel akiben megbízok. de alapvetően szerintem borzalmasan kétszínüek, áskálódnak, ugyhogy nekem tökéletesen megfelelnek a hímnemű egyedek barátnak.
2010. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Nő vagyok és nekem 50 pontom lett.....
2010. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is ez a véleményem, szamóca.
2010. dec. 29. 23:31
 8/21 haggyámán ***** válasza:

Huhh, tipikus férfiagy. (Félúton féltem, hogy más jön ki)


Amúgy, és jobban kedvelem a fiús lányokat, a nem visítozó lányokat, akiknek van rózsaszíntől különböző ruhája is.

Az egy nagy pluszpont, ha nem fél a pókoktól, mert én igen. :D

2010. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én extrém férfias agyú vagyok a teszt szerint.. 14/L :D mondjuk nemcsodálkozok... amúgyis szívesebben lennék fiú
2010. dec. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát én kitöltöttem és kitörölte a válaszaimat :@ x)
2010. dec. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!