Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevelik belénk a tv-n...

Miért nevelik belénk a tv-n keresztül, hogy csak az lehet igazán férfias, vagy az az igazi férfi, aki szereti a focit nézni, és közben sört inni?

Figyelt kérdés
szóval én kifejezetten utálom a focit, és ezért vannak akik bu*ziznak engemet, nem tartanak igazi férfinak, és ezek nem csak fiúk, hanem lányok is. most komolyan mi értelme van ezt belenevelni az emberekbe, hogy aki férfi= imádja a focit?
2010. júl. 14. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom sem szereti a focit,és elég férfias...

Egyébként az angolok között is elég sokan voltak akiket nem érdekel a VB..A kollégáim közül egy pár angolt megkérdeztem,hogy mennyire szeretik a focit..Volt aki ki nem állja...Ettől még férfiasak...Nem kell evvel foglalkozni...ez a trendi most(meg a poker)

2010. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

sok más hülyeséget is.

a reklámokban is az aki nem tud megfelelően megítélni dolgokat, rosszul érzi magát a semmiért, csak azért, mert a reklám beledumálja a sok sz@rt.(lásd: 12 éves hugom)

2010. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjem utálja a focit, férfias kinézete van.

A magyar férfiakhoz képest lágyabb a természete, nem annyira egoista mint mások, bár ő sem maradt volna itthon a gyerekkel.

2010. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
nézzél hokit, szerintem az sokkal férfiasabb sport :D soha nem járnék olyan pasival, aki ilyen megszállott focirajongó, egész nap csak arról tudna beszélni fujj
2010. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. A férfiasság nem azon múlik, hogy mit szeretsz.

Szerintem unalmas rugdosni azt a szart mégsem vagyok feminim fiú.

2010. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez még semmi, ha nem tetszik ne nézd, de ha gondolod nézhetsz mást is, bár nem tudom mennyire tetszene neked

na és mi csajos dolog? mert én akkor tuti valami ufo vagyok, szeretek pankrációt nézni és nem csak a pasikat benne, hanem az egészet imádom (csajok is vannak benne)

16L

2010. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Ez f@szság,hogy "divat" meg "másról nem tud beszélni"... én szeretek focizni, néztem is a vb-t, és várjál, most jön a java: tudok másról is beszélni! Ez hogy lehet szerintetek? Biztos selejtes vagyok...
2010. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért nevelik bele, mert egyszerűen minél többen nézik, annál nagyobb a profit. A sport a vállalkozás speciális formája. A sport manapság arra jó, hogy hasznot húzzon rajta a sarki boltostól a media markton át a TV társaságokig mindenki. A sport azért jó erre, mert sok ember nézi, és amit sok ember néz, abból sok pénz jön. Hiába nem kell fizetni a fociért, de el lehet adni a TV-ket arra hivatkozva, hogy legyen min nézni a focit, lehet reklámozni azzal a mindenféle snack-eket, hogy legyen mit enni focinézés közben, lehet azzal reklámozni a sört, hogy legyen mit inni a foci közben, lehet azzal reklámozni a kanapét, hogy legyen min ülni a foci közben, de az igazi szakítások az a meccs közben a pálya szélén elhelyezett reklámtáblákon lévő reklámok bevételei, illetve a fogadás. Szerintem az utóbbi viszi a pálmát.


Egyszóval hatalmas bevételt hozó jelenség, ami ha az embert magába szippantja, akkor már rá is vette, hogy költse a pénzét, és erről szól az egész.

2010. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért van mert más sportot nem ismernek... a sörivásra annyi mondok, hogy ne légy alkoholista
2011. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon nézek tvt,de vmelyik nap láttam egy sörreklámot,annyira gusztustalanul szexista volt.

Valami ilyesmi volt benne,hogy "örülök,hogy férfinak születtem,mert így szükség van rám,azt tehetem,amit akarok,stb.

Én betiltanám,mivel azt sugallja,hogy nőnek lenni szégyen vagy rabszolgasors...Nem is értem,hogy adhatnak le ilyet tvben,vagy,hogy van bőr a képükön embereknek csak a pénzért ilyen reklámokat írni...

2013. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!