Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolja ez a Saten...

Miért gondolja ez a Saten gyerek, hogy olyan tökéletes?

Figyelt kérdés

-nem túl nagy szám a felsőteste.

-egyáltalán nem karakteres,férfias az arca.

-vannak tőle sokkal okosabbak is.


Nem értem mire fel ilyen beképzelt...


2010. dec. 27. 13:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Miért, Saten, neked hány százalékos lett az érettségid?

Én nem tudok a sajátomról nyilatkozni, mivel még nem jutottam el odaáig, de szerintem az embert nem az határozza meg, hogy milyen a felsőteste meg az arca és hogy hány százalékos az érettségije, és az se hogy ért-e a számítógépekhez és az animékhez meg mit tudom én még mihez. Persze, fontos, hogy az embernek jó érettségije legyen és sok mindenhez értsne, hiszen ebben a világban sokkal többre megy azzal (meg némi pénzzel és kapcsolatokkal, de ez most nem tartozik ide, bocsi érte) de én személy szerint szívesebben élnék egy olyan világban, ahol nem annak nem lenne diplomája, aki nem akar... de ez sem igazán tartozik ide. Szerintem az ember ne gondolja azt magáról, hogy tökéletes. Ha tett valami jót, hallgasson róla, és beszéljen az, aki jót kapta. Ha pedig mindössze van egy jó érettségije és izmos és sok mindenhez ért, akkor egyáltalán ne érezze magát tökéletesenk - már azért se, mert tökéletesnek lenni valószínűleg nem is olyan jó.

2010. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
szvsz ez a saten egy hülyegyerek :)
2010. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az önbizalom egy érdekes dolog. Ha túl kevés van belőle, hajlamos vagy azt gondolni, hogy hülye vagy. Ha túl sok van belőle, akkor tényleg hülye vagy.


Kedves Saten, ha valóban értenél a küzdősportokhoz, és a harcművészetekhez, akkor nem kéne így viselkedned. A bölcs harcos nem dicsekszik, mindig szerény, és nem tartja feljebbvalónak magát. (a harcművészetek pont az EGO megszüntetését szorgalmazzák, nem pedig növelését.) Ha ennyi mindenhez értesz akkor elég szánalmas, hogy kérkedsz vele, a tudatlanokat meg kioktatod, és "sajnálod" őket. Attól, hogy valaki sok mindenhez ért, még nem irigyek rá. Civilizált körökben nem jellemző, hogy irigységből utáljanak valakit. Kicsit el kéne magadon gondolkodnod szerintem. Én is sok mindenhez értek, a BUDO-tól az írásig, még sem kérkedek vele, hanem inkább arra használom ezt a tudást, hogy másoknak segítsek vele. Ez az oldal eleve erről szól, nem pedig arról, hogy itt bizonygasd mekkora fasza csávó vagy... Elismerem a munkásságodat, és amiket elértél az életben, nem baj, ha büszke vagy rá, de ilyen fellengzős mentalitással nem sokat ér. Elismerlek, de nem tudlak tisztelni, mert egy sz@r ember vagy ennyi. Meg lehet ezen sértődni, vagy el lehet gondolkodni, remélem egy kis önkritika (vagy ezen topik esetében kritika, ha te nem vagy rá képes) hasznodra lesz kedves Saten.

2010. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!