Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolja ez a Saten...

Miért gondolja ez a Saten gyerek, hogy olyan tökéletes?

Figyelt kérdés

-nem túl nagy szám a felsőteste.

-egyáltalán nem karakteres,férfias az arca.

-vannak tőle sokkal okosabbak is.


Nem értem mire fel ilyen beképzelt...


2010. dec. 27. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

én azon csodálkozom, hogy még senki nem szólta le, hogy hogy néz ki

jó én sem vagyok tökéletes, de az önbizalmához képest igencsak jobbat vártam

és igen vannak nála sokkal jobbak, mindig is lesznek úgyhogy a helyében nem reklámoznám annyira magam

2010. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
egyébként meg élvezi ha odavannak érte és azt is ha kinyilvánítod az utálatodat, mindegy csak legyenek valamilyen véleménnyel róla az emberek
2010. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, kiről van szó, de előbb magatokba nézzetek már, mielőtt másokat kibeszéltek nyilvánosan. Gondolom, ti tökéletesek és szentek vagytok.
2010. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Saten ‫҉ ***** válasza:
46%
Nem értem mi értelme van ennek a kérdésnek de hát ti tudjátok. Nem azért vagyok nagy szám mert, így nézek ki, vagy, hogy ilyen okos vagyok. Egyszerűen maga a mentalitás felülmúlhatatlan. Majd amikor keményebben fogsz edzeni mint én (intenzitás gyerekek), vagy több mindenhez fogsz érteni mint én (programozástól kezdve animén keresztül küzdő sportokig szinte minden) akkor majd jogosnak fogom érezni ezt a kérdést
2010. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Saten ‫҉ ***** válasza:
37%
Amellett ha ekkora szátok van megmutathatjátok hány százalékos lett az érettségitek, milyen a felsőtestetek, és milyen a fejetek
2010. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem mutatunk képet sem a felsőtestünkről sem a fejünkről,nincs feltűnési viszketegségünk.


Nagyon érdekel,hogy miért ülsz egész nap a gép előtt, ha akkora builder vagy vagy miért nem csinálsz valami mást...valami hasznosat...

2010. dec. 27. 13:38
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

ugyanazért amiért Justin Bieber is. de miért kell vele kapcsolatos kérdéseket feltenni? így csak adjátok alá a lovat.

do NOT feed the trolls. :)

2010. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Saten ‫҉ ***** válasza:
41%
Miért? Zavar? Amúgy meg infót tanulok mi a retket csinálnék egész nap? A hó elvan lapátolva, a kutya megvan etetve, megfőztem már holnapra, edzeni 3-tól fogok. Amúgy meg mi közöd van hozzá? Sepregess a saját házad körül. Nem tetszik valami pontozz le az kész... mi olyan nagy cucc ebbe? Ja hogy irigy vagy. A másik meg, hogy van még egy csomó oldal neten nem muszáj a válaszaimat olvasni
2010. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

már elő is jött a szokásos irigy vagy trollszöveggel.

kellett ez?

2010. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Saten ‫҉ ***** válasza:
48%
Jól van jól van... tudod, hogy van ez. Ne vitatkozz hülyékkel mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. Verjétek csak magatokat a földhöz, nem zavar
2010. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!