Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolja ez a Saten...

Miért gondolja ez a Saten gyerek, hogy olyan tökéletes?

Figyelt kérdés

-nem túl nagy szám a felsőteste.

-egyáltalán nem karakteres,férfias az arca.

-vannak tőle sokkal okosabbak is.


Nem értem mire fel ilyen beképzelt...


2010. dec. 27. 13:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

rajtad kívül mindenki hülye, ezért nem tudsz vitatkozni.

és önző idióta az összes nő, ezért nem tudsz csajozni.

véletlenül sem azért mert béna vagy.

mi akár el is hihetjük, de ezt a fröcsögős trollkodást sehol sem fogják szeretni, ezért jobb ha hozzászoksz az utálathoz.

2010. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Saten,rád senki nem írígy,csak te nem veszed észre...
2010. dec. 27. 13:58
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem saten úgy néz ki, mint songoku. És állandóan a felsőtestével menőzik. Akármelyik kérdéhez megyek, csak azt látom, hogy ő ottvan. És most is a mentalitásra hivatkozik, következő mondatában pedig az izmaira. Ezek nem emberi értékek, és ez egy virtuális világ. Itt akartál sztár lenni? Az okoz örömöt, hogy néhány lány a feleséged akar lenni, úgy, hogy nem is ismer? Vagy i a célod? Miért nem a való életben ismerkedsz? Ha annyira vicces, okos, szép vagy, miért nem jársz valahova, és ismerkedsz a való életben?

Kérlek válaszolj

2010. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
14:03 Mondasz valamit...
2010. dec. 27. 14:06
 15/23 anonim ***** válasza:
40%
egyre több felesleges topic..egyébként nem értem miért rád/rátok tartozik miket irkál Saten, vagy mit csinál.Én se nyitok új topicot, hogy megkérdezzem a közönséget xy miért ilyen bunkó...(csak hasonlat volt senki nem veszi magára remélhetőleg)ha egyszer ő ilyen fogadjátok el úgy ahogy van.Én is úgy érzem jól magam ahogy vagyok, és semmilyen körülmények között nem akarnák megváltozni, csak mert néhány ember szerint nem vagyok Miss tökély.
2010. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Orsós Charmander ***** válasza:
akarNÉK
2010. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Snowpehely ***** válasza:
72%

Az az igazsag(most toredelmesen bevallom :D), hogy nekem igenis tetszenek a "saten gyerek" valaszai. Egyeduli dolog, ami nem tetszik az az, hogy FELTETT magarol KEPEt erre az oldalra, ami szerintem gusztustalan, es kedves Saten, abban a percben maris lealacsonyodtal a "vitatkozok szintjere", vagy meg lennebb.Mar megbocsass, de hogy felmeztelenul felrakod magad ide, az 100x rosszabb, mint az, hogy par emberke irigy(?), es eleguk van a felkapottsagodbol, ezert most gozolog a fejuk.


Csak ennyit. :)

2010. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fszom az a Saten?:DD és hol van róla kép?
2010. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ugyan mire lehetnének a válaszolók irigyek?
2010. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

bocsi félrenyomtam..akarNÉK

most boldog vagy?

2010. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!