Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a csillagjegyed? Illik rád...

Mi a csillagjegyed? Illik rád a jellemzése?

Figyelt kérdés

Még azt szeretném megkérdezni (ami igazából érdekelne), hogy ugye nagyon sok emberre illik vagy csak részben illik a saját csillagjegyének jellemzése. (persze van olyan is akire egyáltalán nem, de úgy vettem észre, hogy a nagy többségre igaz) Ez még is hogy lehetséges? Mi alapján határozták meg egy egy csillagjegy jellemzését? Egyszerűen számomra ez egy nagy rejtély, hogy mégis hogyan lehetséges ez..


Ilyen jellemzésekre gondoltam: [link]

Ha lentebb görgetsz a honlapon, az európai horoszkópnál megtalálod az összes csillagjegy jellemzését.


2010. dec. 26. 17:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Halak-Bivaly vagyok, csak kb. 10-20 %-ban illenek rám a leírások. Arról nem is beszélve, hogy az európai pont az ellenkezőjét írja mint a kínai. Az egyik szerint álmodozó vagyok, a másik szerint viszont két lábbal állok a földön. Na akkor most melyik az igaz?
2010. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%-ban illik rám! Még meg is döbenntem!! Bár a kínai nem igazán..
2010. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Oroszlán-Kecske

Kettő keveréke jellemző, persze nem 100%-ban.

2010. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 Snowpehely ***** válasza:
Skorpio es 10%-ban illik ram. Nagy eredmeny. Biztos valami csodabogar vagyok, nem gondolod, kedves kerdezo? Par csillag fenyevmilliardokkal tavol tolunk hogy befolyasolhatja az eletunket, erre valaszolj, legy szives!
2010. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Snowpehely ***** válasza:
Ja, es az elobbi kerdesedre a valaszom: veletlen. Tudod, annyi tulajdonsagot felsorol az az ize, hogy az lenne szenzacio, ha fele emberre, aki elolvasta, nem illene minimum fele. Amugy, csak vegig kell olvasni, es hatalmas ellentmondasokba utkozunk. Sajnalom, hogy a szkeptikusok korebe tartozom, es nem hiszem el a horoszkopos dolgokat, dehat ha nam mint nap azt tapasztalom:egyaltalan nem igaz ram egy szo sem? Na, ehhez mit szolsz? Elvileg az ezoteria nem olyan, ami csak nehany emberre ervenyes: ha egy csillagjegy alatt, sot, egyszerre szulettunk, hogyan lehetseges, hogy meg csak kicsit sem hasonlitunk.Ugyanis a fent emlitett linkedben meg a hajszinem is le van irva, soot, egeszen szemelyes dolgok. Jo tipp:de sajnos tobbnyire nem talal, pedig milyen jo lenne, ha a csillagokbol megismerhetnenk egymast, nem?
2010. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. De eddig úgy tapasztaltam túl sok a véletlen.
2010. dec. 31. 19:08
 37/41 anonim ***** válasza:
En nyilas vagyok, es abszolut illik ram az altalanos leiras.
2010. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Szia

Bak vagyok, kb 70-80 %-ban illik rám

2011. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
oroszlán és nagyjából illik rám, de nem vagyok ennyire anyagias.
2011. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Halak-Majom lány vagyok, az európai kb 95%-ban illik rám, a kínai nagyjából 5%-ban.
2011. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!