Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a csillagjegyed? Illik rád...

Mi a csillagjegyed? Illik rád a jellemzése?

Figyelt kérdés

Még azt szeretném megkérdezni (ami igazából érdekelne), hogy ugye nagyon sok emberre illik vagy csak részben illik a saját csillagjegyének jellemzése. (persze van olyan is akire egyáltalán nem, de úgy vettem észre, hogy a nagy többségre igaz) Ez még is hogy lehetséges? Mi alapján határozták meg egy egy csillagjegy jellemzését? Egyszerűen számomra ez egy nagy rejtély, hogy mégis hogyan lehetséges ez..


Ilyen jellemzésekre gondoltam: [link]

Ha lentebb görgetsz a honlapon, az európai horoszkópnál megtalálod az összes csillagjegy jellemzését.


2010. dec. 26. 17:02
1 2 3 4 5
 21/41 szamóca. ***** válasza:

"elragadóan kedves és bájos. Egyszerűen szeretni kell" hehehhehe. erre nem modnhatom hogy nem igaz :D

rák vagyok am...hát, végülis majdnem teljesen illik rám, néhányk ivétellel (sértődékeny és hisztis pont nem vagyok:D ahogy romantikus sem :D )

a kínai kevésbé, de abban is van valami.

egyébként nem tudom én szinte az összessel tudok azonosulni, olyan kliséket ír le mind. nem hiszek benne, továbbra sem..

2010. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
én is rák vagyok, de nem minden igaz rám..:)
2010. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
csak a kínai valamennyire
2010. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Rák - Bivaly. A rák az nagyon :). Viszont a kínai nem.


Amúgy van egy elképzelésem : ugye mindenki látott már rákot ( ha csak képről is, de el tudja képzelni hogy milyen ). És szerintem az állatból indulnak ki. Itt úgymond " elszólják " magukat: " Könnyen megsértődik, és - a rákhoz hasonlóan ( <--- ITT ) - visszahúzódik kívülről keménynek látszó páncélzata mögé ... "

2010. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 szamóca. ***** válasza:
deakkro már mérnem süni? az aranyosabb.:D
2010. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Oroszlán:90%-ban illik rám. Mondjuk nem tetszett, hogy a végén úgy belement, hogy autó meg ilyenek, jó hogy nem már ilyeneket írt, hogy zokniméret meg kalapszín XD Na meg a szerencseszámom pont nem a 6-4 hanem az 5 meg a 9 :P De am ügyesen leírt mindent eltalálta :D
2010. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 haggyámán ***** válasza:

Mérleg vagyok, többségben igaz is rám.

A kínait(kecske) meg nem olvastam el, az első két sor után nevetőgörcsöt kaptam. :)

2010. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 szamóca. ***** válasza:

te is elragadóan kedves és bájos vagy?:DD

ez egyáltalán nem vicces, ez az első ok amiért legalább hinni AKAROK benne :D

2010. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 haggyámán ***** válasza:

Bizony, pont én vagyok "elragadóan kedves és bájos".

Hát, ezt valahogy benézték. :D

2010. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Ikrek.Eléggé illik rám:D
2010. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!