Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a csillagjegyed? Illik rád...

Mi a csillagjegyed? Illik rád a jellemzése?

Figyelt kérdés

Még azt szeretném megkérdezni (ami igazából érdekelne), hogy ugye nagyon sok emberre illik vagy csak részben illik a saját csillagjegyének jellemzése. (persze van olyan is akire egyáltalán nem, de úgy vettem észre, hogy a nagy többségre igaz) Ez még is hogy lehetséges? Mi alapján határozták meg egy egy csillagjegy jellemzését? Egyszerűen számomra ez egy nagy rejtély, hogy mégis hogyan lehetséges ez..


Ilyen jellemzésekre gondoltam: [link]

Ha lentebb görgetsz a honlapon, az európai horoszkópnál megtalálod az összes csillagjegy jellemzését.


2010. dec. 26. 17:02
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
én halak vagyok és teljes mértékben igaz rám ... mintha én jellemeztem volna magam.. de a kínai horoszkóp egyáltalán nem illik rám
2010. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Az Európai teljesen igaz, kivéve, hogy nem vagyok képes a szerelemre. A kínai egyáltalán nem igaz
2010. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Én iker vagyok, elég kevés ami illik rám,amúgy ezt személyre szólóan akik csinálják a születési óra és a perc döntő módon befolyásolja milyen bolygók vannak akkor hatással egymásra.
2010. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Olvastam már rengeteg jellemzést a nyilasról,de ez az európai jellemzés teljesen igaz rám.Nem tudom,hogy lehet az ezotéria ennyire pontos.
2010. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
európai nyilas illik rám a nyilasnak megfelelt kutya egyáltalán nem. tökre más az egész.
2010. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

oroszlán



és igenis illik rám:D:D

2010. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
rák és teljes mértékben igaz... bizarr :D
2010. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Bak vagyok. Eddig egyáltalán nem foglalkoztam ezzel, de most így elolvastam az európait és teljesen igaz rám az egész. Elgondolkodtató az biztos (:

19/F

2010. dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Egyszerüen teljesen nem. Halak vagyok de egy szó se igaz rám max az hogy élénk a képzelőerőm. Ha az ellentétjét írta volna akkor az maximálisan igaz rám.
2010. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Királyság, a Kínai sem stimmel az még ennyire se...
2010. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!