Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a csillagjegyed? Illik rád...

Mi a csillagjegyed? Illik rád a jellemzése?

Figyelt kérdés

Még azt szeretném megkérdezni (ami igazából érdekelne), hogy ugye nagyon sok emberre illik vagy csak részben illik a saját csillagjegyének jellemzése. (persze van olyan is akire egyáltalán nem, de úgy vettem észre, hogy a nagy többségre igaz) Ez még is hogy lehetséges? Mi alapján határozták meg egy egy csillagjegy jellemzését? Egyszerűen számomra ez egy nagy rejtély, hogy mégis hogyan lehetséges ez..


Ilyen jellemzésekre gondoltam: [link]

Ha lentebb görgetsz a honlapon, az európai horoszkópnál megtalálod az összes csillagjegy jellemzését.


2010. dec. 26. 17:02
1 2 3 4 5
 1/41 Saten ‫҉ ***** válasza:
Az európai teljes mértékben igaz rám... a kínai közel sem
2010. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Bika...

1000000%-ban illik rám, abszolút a természetemet tükrözi a bikákra 'írt' jellemzés.

2010. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Orsós Charmander ***** válasza:
bak,nagyrészt illik rám a leírás,de néhány dolog abszolút nem.
2010. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Akkor tudna valaki arra is válaszolni, hogy a nagy többségre mégis hogyan lehetséges az, hogy nagyjából illik a jellemzés? Ez érdekelne a legjobban.
2010. dec. 26. 17:46
 5/41 A kérdező kommentje:
Senki se tudja a választ?... (bocs a türelmetlenkedésért, de ez most nagyon érdekelt volna...)
2010. dec. 26. 18:03
 6/41 anonim ***** válasza:
Én bika és tigris vagyok. Az európai jellemzés többnyire igaz rám, csak éppenségge nem vagyok nyugodt és empatikus, illetve nem nehéz kibékíteni. A kínai jellemzése félig-meddig igaz csak.
2010. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudjuk, hogy miért illik általában a jellemzés a személyre, ezt csak szakértőtől tudhatod meg. Mellesleg én már olvastam olyat is, aminek a szögellenkezője volt igaz rám, tehát nem mindig válik be ez sem.

Előző voltam.

2010. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

mérleg-nyúl. a mérleg teljes mértékben illik rám, sajnos a nyúl is bizonyos mértékben.

23f

2010. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Skorpió és bivaly, mind2 kb 90%-ban illik rám.
2010. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

uram teremtőm

bika, a kínait nem néztem

hát igen, igaz, nem vagyok korán érő típus, vagyis régebben azt éreztem, de most már nem tudom

hát azt mondjuk szomorúan olvastam (nem most először), hogy negatív vagyok:((

2010. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!