Miért vagyok ilyen? Bővebben bent.
Nagyon furcsának gondolom magamat. Van egy kis 4. osztályos fiú. Nagyon szemetek vele, mert ő hát szerintem szegények (mert misem vagyunk gazdagok, de jobb körülmények között élünk). Folyton bántják lelkileg fizikailag nem nagyon. Annyi megaláztatás éri. Kicsit szar érzés, hogy így bánnak vele, mert őszintén velem is az oszitársaim egészen 6 odikig szemetek voltak. Na itt már leesett a hó és az a kis srác felénk lakik. Mentünk haza és sietnünk kellett, mert mentünk Győrbe. Ez a kis srác meg folyton dobált minket hógolyoval. Mikor már meguntam, hogy dobálgat ezt mondtam neki: Fejezd be, mert ha én annyira rühelnélek téged, mint az osztálytársaid, akkor ott fentrengenél a hóban vizesen átázva.
Aztán abbahagyta és tök csöndben jött utánunk, mert a tesom egy sz.r magas sarkú cipőben ment suliba és nem sietett. Kicsit szemét voltam. Miért vagyok ilyen? És mit csináljak, hogy a ki srácnak jobb legyen? 8. osztályos vagyok. Ja egyszer az egyik oszitársam menza közben a kis srác az úgy van beosztva, hogy velünk kajál. Na és ül szól az oszitársamnak erre az oszitársam fog egy pohár vizet és ráönti. De hol ilyenkor a tanár? A tanár az ott kint telefonált. Bejött hogy mindenki miért nevett. Azt mondták, hogy mert bepisilt a srác. Erre MÉG mindig ott van a telo és beszélgett mondta jól van. A kis srác olyan keservesen sírt. Am nem rég történt.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!