Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Oda tudnal allni az emberek...

Oda tudnal allni az emberek ele akitol loptal korabban,hogy sajnalod es akar kifizetned az okozott kart?

Figyelt kérdés

Elkovettem par dolgot a multban amin szeretnek valtoztatni.

Konnyiteni igazabol a lelkismikémen.


tegnapelőtt 14:11
 1/10 Pumber89 válasza:
69%

Hány éves vagy, hogy lelkiismikéd van?

Valójában mindegy. Lopni csúnya dolog.

tegnapelőtt 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Egyik barátom tanitott arra hogy utolag jobb inkabb nem lovagolni semmin semmit fel nem hozni tanuljak meg csendben maradni.

Nem lopás kapcsán, de ö isneri pl a haverjqit is meg az embereket is jobban mint én. Ill jobb emberismero is.


En azota ezt tartom is az életben. Ha vmi elmult es állóviz van már, jobb nem kavarni.


Lehetnek biztos kivételek hogy utolagosan ujra fel kellene rázni dolgokat, de én nem tapasztaltam még azt, hogy kivetelt kéne tennem.

tegnapelőtt 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
tegnapelőtt 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem loptam olyan dolgot, ami a másiknak hiányzik.
tegnapelőtt 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Kettessel egyetértek. Hacsak nem arról van szó, hogy tönkretetted az életét és azóta is romokban hever neki, akkor felesleges foglalkozni vele.
tegnapelőtt 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elloptam a viraguzletbol egy laptopot es nagyon sajnalom,mert rajta voltak az osszes ceges adat stb. Es tuti megkarositottam a ceget. Ennek mar vagy 10 eve. Akkoriban nem volt penzem laptopot venni es az i3 egesz jo specifikacionak tunt. Nem buktam le vele, meg sosem kotottem ra pl internetre. Azota mar nem mukodik,de hasznaltam vagy 5 evig. Es ma eszembe jutott,hogy milyen szemet dolog volt elhozni.
tegnapelőtt 14:34
 7/10 Pumber89 válasza:
100%

B+....

Ha 10 év után állnál elém egy ilyennel, akkor is taknyosra pofoználak...

tegnapelőtt 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Odaállnék eléjük, de nem azt mondanám hogy sajnálom hanem azt hogy újra megtenném.🤣🤣🤣

A laptopot meg vidd vissza hogy kösz már nem kell🤣🤣🤣

tegnapelőtt 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Úristen, de undorító emberek vannak itt... Ezért tart itt a világ, ahol. Legalább a kérdező jóvá akarja tenni. De a többiekbe szinte mindbe semmi becsület vagy erkölcs nincs. Csak tovább lapítani, miután megkárosítottak vkit. Remélem ők is pont így járnak!
tegnapelőtt 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok itelkezni,csak nem vagyok eleg tokos hozza. Es erdekelt,hogy volt e valaki aki odaallt,hogy igen en voltam a hulye es sajnalom.
tegnapelőtt 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!