Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek ekkora utálatot...

Miért érzek ekkora utálatot sok nő felé, miközben én is az vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen van olyan, hogy meglátok egy tipikus gazdag, beképzelt picsát és ilyenkor szívem szerint kinyírnám az összeset. Legtöbbször a fehér nőkkel szemben érzek ilyen indulatot (nem, nem vagyok cigány :P mielőtt valami zseni amiatt akar beszólni). Nem értem, miért vagyok ilyen, mondjuk kifejezetten nincsen problémám magammal ezzel kapcsolatban, de bevallom, eléggé fárasztó és jó lenne leszokni róla.

júl. 19. 18:41
1 2
 1/19 anonim válasza:
71%
Nyilván TUDUNK találgatni, de ha van egy kis önismereted akkor erre te tudnál a legkönnyebben válaszolni.
júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
28%
A tudunk kisbetű :(((
júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
46%
Irigy vagy rájuk, mert sikeresebbek vagy mert gazdag családba születtek.
júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Én nem vagyok irigy, mert jó az anyagi helyzetem és jól is nézek ki, de a legtöbb ilyen beképzelt pcsa engem is marhára irritál xd
júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

Azért mert a nők is emberek és ugyanolyan undorítóak mint más emberek.


Amúgy én is nőgyűlölő vagyok nőként, pacsi.

júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Engem az ilyen pcsázós pcsák irritálnak nagyon. Vagy agymosott vagy, vagy komplexusos, nem tudjuk, te meg nem vagy elég értelmes ahhoz hogy magadtól rájöjj.
júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 Jó akkor jó keresztény módjára azt mondom, szeretek mindenkit, aztán tönkreteszem bárkinek az életét aki bármennyire is mást gondol
júl. 19. 19:00
 8/19 anonim válasza:
100%
Mivel kiemelted, hogy "tipikus gazdag", ezért arra tudok gondolni, hogy talán irigykedsz, amiért a szemedben egy kis csitri olyannal rendelkezik, amire te is vágynál.
júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg az az oka, hogy egy sikertelen ember vagy.


Ha lehet, akkor kerüld az embereket.

júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
#7: benned felmerült már, hogy sokkal szánalmasabb vagy, mint akikről írsz?
júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!