Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak belőlem vált ki utálatot...

Csak belőlem vált ki utálatot ez a dolog?

Figyelt kérdés

Ami a legroszabb az egészben, hogy a nők ölik ki belőlem a nők utáni vágyakozást az elérhetettlenségük igényességük miatt, én már kezdek belefáradni ebbe az egész megfeleléses tökéletes világ felfogásba meg ez az állandóan jol fésülten toppon lenni élet forma nállam nem nyerő... Sajna én legkevésbé nem akarom, de már ott tart a dolog h ha nőre nézek minden rosszat látok képzelek.. Miért kell mindent túl bonyolítani, miért nem elég egy szó, miért kell keresni mellé még 5000 másikat ?

Voltam már rendes normális, de nem voltam jó, akkor is csak a kritika meg az általánosítás jött.. Voltam már bunkó de ugyan az.egyszóval semmi se jó.semmi pozitívat nem kapok kaptam, oké megnéznek, odamegyek semmi komollyal nemtudnak előállni vagy letagadják..

Mivel tudnám elterelni a figyelmem ?? mert h ott vannak mindenhol sok szép nő, de aztán mindig koppan hogy kevés vagyok és nemakarok még egy negativ sértést


2016. febr. 2. 03:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
43%

Nyugi,nem vagy egyedül,én már nem is ismerkedek párkeresési céllal,nincs értelme egyszerűen!

Maradnak a prostik

2016. febr. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire szép lányokkal próbáltok ismerkedni,hogy ilyen elérhetetlenek/ leírásból olyasmire következtetek,hogy beképzeltek lennének?
2016. febr. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
71%

A nők plasztikáztatnak, koplalnak, edzenek, póthajat rakatnak, szolinak, műkörmöt és műszempillát viselnek, sminkelnek, stb, hogy megfeleljenek a TI roha.dt elvárásaitoknak.

A legújabb fa.szság, hogy csak a babapunci jó, a saláta fújj. És lányok ezrei mennek ebben tönkre, és százezrekért szabdaltatják ki a legérzékenyebb részeik, hogy nektek tetsszen, és ESÉLYÜK LEGYEN, hogy valakinek kellenek.


A legszürkébb verének látszó lány is egy fél órát fordít magára indulás előtt, hogy megfeleljen legalább annyira az elvárásoknak, hogy ne szóljanak be vadidegen pasik a külseje miatt!


Cserébe elvárják, hogy ne bunkózz, ne gondold hogy egy szóra ugranak, de ez nektek akkora elvárás, aminek képtelenek vagytok megfelelni.


Iszonyú sok munka, lemondás, erőfeszítés és pénz kell ahhoz a külsőhöz, ami nektek "csak átlagos".

De nekünk feleljen meg, ha heti egyszer fogat mostok, zsíros a hajatok, és nem híztok dömperré, csak Wartburg méretűre.

El ne merjük várni, hogy a sportos, ápolt, jól fésült, igényes pasi átlagos legyen, mert ti aztán nem erőlködtök.


A csajokat fikázni, beszólogatni a csúnyáknak, kismellűeknek vagy a kövéreknek, cikizni őket amíg kikészülnek: az nagyon megy. És fogyjon le, tornázzon, műtesse szét magát, ne rinyáljon, mert a nőknél alap, hogy jól KELL kinézniük.


Ha ugyanezt elvárja egy pasitól, akkor bunkó, felszínes ri.banc, és dö.göljön meg.


Ó majd megsajnálom szegény,kis fiúkákat, hogy

.. Miért kell mindent túl bonyolítani, miért nem elég egy szó, miért kell keresni mellé még 5000 másikat ?


Tényleg ennyit akarsz??? Egy szó, egy "ugorj!", és a csaj már vigyorogva pattogjon a farkadon??


Próbáld ki anyáddal, hátha működik. Elordítod magad, hogy "kakaót", meg "bepisiltem", és ugrik.

Végül is csak nő. Nem való másra, plusz kérem és köszönöm meg túl fárasztó a kis babucikájának.


Pffff

2016. febr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
16%
3-as amit leírtal annak minden 100.nő felel meg,miröl beszélsz???
2016. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
26%

Látjátok, én ezért mondom, hogy a húrelmélet igaz. Itt van a 3-aska, aki egy totál más világban él, mint én. Nálam nem így működik. Ennyire meg nem lehet vak, hogy ezt látná abban az univerzumban, amiben én vagyok. Így egyetlen logikus válasz erre az, hogy ő egy párhuzamos univerzum része, viszont arra még nem találtam választ, hogy hogy vagyunk képesek kapcsolatba lépni. Ez nincs meg, esküszöm.


Nem tudok a kommentjére mit mondani, mert náluk lehet ez van. Itt nem.


Amúgy meg, kérdező! Ha abban az univerzumban élsz, amiben én, akkor azt kell csinálnod, hogy egyszerűen türelem. Egy lányt meg kell hódítani! Tisztelni és szeretni kell, foglalkozni vele, akkor fog a szívedhez nőni. Kitartás! ;) És a normális lányokkal foglalkozzál! :)

2016. febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
2016. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
Egy kicsit az jön le az írásodból, hogy magasra teszed a lécet a hölgyekkel szemben. Te szeretnél egy csinos, ápolt, jó megjelenésű nőt, de te mit nyújtasz? Azt érzem, hogy neked a külsőség a lányoknál fontos, magadnál kevésbé. Pedig aki ad magára, joggal várhatja el, hogy a neki udvarló is legalább adjon magára. Az első találkozás alkalmával akaratlanul is kialakul egy kép. Gondolom fontos az érzelem, de ahhoz idő kell, hogy az kialakuljon, hogy az ember belső tulajdonságait megismerhesse bárki is. Addig el kell jutni. Az pedig nem úgy megy. A 3-as válaszoló kissé nyersen fogalmazott, de igazság van abban amit leírt.
2016. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell süketelni.

Nektek ez az átlagos lány:

[link]


Barátnőm így néz ki kb:

[link]


És minden fiú ismerősünk halálra cikizi, hogy fúúújj, fogyjon le. Mert??


Ő már csúnya:

[link]


Ő is:

[link]


Míg egy átlagos pasi így néz ki:

[link]



[link]



Ez a testalkat már kivételesen jó, és igen messze áll tőle a pasik 99%-a


[link]


Miközben annyi kell, hogy heti háromszor eljár kondizni, és nem zab.ál össze minden szemetet.


De nehogy mi elvárjuk ezt!! Neeem, hát mit is képzelünk. Érjük be azzal, ami van.


De azért a csajotok nézzen ki így:

[link]



Tudod mikor? Majd ha te meg így nézel ki:

[link]

2016. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább arra érti, hogy elege van abból, hogy mindenkinek, mindig toppon kell lennie. Igaz ez lányokra fiúkra egyaránt. Én is gyűlölöm, hogy ha otthoni, egyszerű kínai cuccokban megyek el vásárolni nem belőtt hajjal esetleg még szemüveggel, akkor kb. a lányok 100%-a rám se néz, vagy "pff" fejet vág. De ha felveszem a normális ruháim, megcsinálom a hajam, fújok parfümöt etc. akkor egyből kapok pár mosolyt, és szemezést.


Sajnos mindenhonnan ez a tökéletesség idea sugárzik, így a fiúk is bunkóznak a nem megcsinált lányokkal és fordítva is igaz. Két lehetőség van: vagy elfogadod, adsz magadra és pakolod akit csak tudsz, vagy sírsz és előbb-utóbb beakad (vagy nem) egy normális csaj aki ha szerencséd van még jól is fog kinézni.

2016. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%

Időpont ma 08:59


Mennyire igazad van!!

Csak hát a férfiak többsége sosem vallaná be, hogy ők a külsőt nézik, nekik csak dögös kell.

A volt barátom amikor közölte, hogy fogyjak le, mert szerinte én kövér vagyok, na akkor rúgtam ki a fenébe.

Sosem éreztem kövérnek magam, és nem vagyok ma sem hajlandó az idétlen divatnak élni akik szerint 40 kiló az ideális. De ugye mindig a nő változzon. A férfinak csak igényeik vannak..

2016. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!