Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak belőlem vált ki utálatot...

Csak belőlem vált ki utálatot ez a dolog?

Figyelt kérdés

Ami a legroszabb az egészben, hogy a nők ölik ki belőlem a nők utáni vágyakozást az elérhetettlenségük igényességük miatt, én már kezdek belefáradni ebbe az egész megfeleléses tökéletes világ felfogásba meg ez az állandóan jol fésülten toppon lenni élet forma nállam nem nyerő... Sajna én legkevésbé nem akarom, de már ott tart a dolog h ha nőre nézek minden rosszat látok képzelek.. Miért kell mindent túl bonyolítani, miért nem elég egy szó, miért kell keresni mellé még 5000 másikat ?

Voltam már rendes normális, de nem voltam jó, akkor is csak a kritika meg az általánosítás jött.. Voltam már bunkó de ugyan az.egyszóval semmi se jó.semmi pozitívat nem kapok kaptam, oké megnéznek, odamegyek semmi komollyal nemtudnak előállni vagy letagadják..

Mivel tudnám elterelni a figyelmem ?? mert h ott vannak mindenhol sok szép nő, de aztán mindig koppan hogy kevés vagyok és nemakarok még egy negativ sértést


2016. febr. 2. 03:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
És ha tényleg van barátja?
2016. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egyetlen módszert kerestek, de nincs ilyen. Minden ember más, mindenkinek más jön be.


Egy csomószor van itt is, hogy más lányok leírják, hogy milyen dumával menjen oda hozzájuk a pasi, én meg csak forgatom a szemem, hogy ilyen tenyérbemászó stílussal inkább ne.


Most ezzel alig fog nő egyetérteni, de én írásban pl. utálom a szmájlikat. Akkor már vigyor :D, vagy XD. Erről pedig :) az jut eszembe, hogy "meg akarlak dugni". Hogy miért, ne kérdezzétek, még nem volt ilyesféle tapasztalatom, nem ismerkedtem neten, csak a sok ocsmány privátból tapasztalom.

2016. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"És ha tényleg van barátja?"


Attól még köszönhetne egyrészt, másrészt meg attól miért is kéne bunkóznia? Csak ráírt az illető, nem megfogta a seggét az utcán...

2016. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Igy van!

Na meg a "shit teszt és társai.. :D Mondjuk nekem az a tapasztalatom hogy Nők szeretik magukat néha még tulságosan is sajnáltatni, és keltik a feszkot mindig gerjesztik valami újat és újat, még az a csoda hogy kapcsolat közepén nem kérdőjelezi meg a férfit akivel van, vagyis akit már egyszer befogadott magába. és azért durva az is hova nőtte ki magát ez az egész, jóformán egy randi vagy akárcsak egy ilyen ismerkedési találkozás szinte már csak abból áll a nőnél már manapság, hogy dobálja a szavakat és végig nézi h a pasi mit hogy vesz,hogy kezeli a helyzetet, ha jól tudja kezelni, át engedi a "szürőn a csaj, megszánva berakja barátzónába,Lvl1. szint :D ha nem, akkor csinálhat bármit a férfi, semmi jó nem lesz már belőle

2016. febr. 2. 21:08
 35/38 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz, lehet, hogy egy csomó vigyori gyerek volt, aki ráírt, és mind akart valamit? Azért ez a reakció nem alakul ki csak úgy.


Mondjuk most nem tudom, kikről van szó, tinédzserek, facebook? Mert nem tudom, mi manapság a menő.

2016. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Ezt a reakciót Hivják általánositásnak, mikor nem emberként, személyenként kezelnek, hanem mint valami tömegtermelési cikket, mintha robotok lennénk ugyanolyan egyforma képességekkel.amit ugye a Média sugároz.

De akkor is inkább ne válaszoljon az ilyen, ha nem akar semmit, minthogy provokálja a másik nemet, vagy inkább ne Mondja azt mikor odamegy valaki kedvesen érdeklődve, inkább ne mondja azt hogy takarodj már a...ba van barátom. Ezenkivül tényleg meglehetne szebben is mondani, kielégitőbben válaszolni.

2016. febr. 2. 21:32
 37/38 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Már ha nem bunkóság megkérdeznem lány létemre?
2016. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Nem bunkóság. 20 és 30 között itt ennyit mondhatok. amit meg Irtam azt nem csak úgy irtam, ezt tapasztaltam elég gyakorisággal.
2016. febr. 3. 12:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!