Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak belőlem vált ki utálatot...

Csak belőlem vált ki utálatot ez a dolog?

Figyelt kérdés

Ami a legroszabb az egészben, hogy a nők ölik ki belőlem a nők utáni vágyakozást az elérhetettlenségük igényességük miatt, én már kezdek belefáradni ebbe az egész megfeleléses tökéletes világ felfogásba meg ez az állandóan jol fésülten toppon lenni élet forma nállam nem nyerő... Sajna én legkevésbé nem akarom, de már ott tart a dolog h ha nőre nézek minden rosszat látok képzelek.. Miért kell mindent túl bonyolítani, miért nem elég egy szó, miért kell keresni mellé még 5000 másikat ?

Voltam már rendes normális, de nem voltam jó, akkor is csak a kritika meg az általánosítás jött.. Voltam már bunkó de ugyan az.egyszóval semmi se jó.semmi pozitívat nem kapok kaptam, oké megnéznek, odamegyek semmi komollyal nemtudnak előállni vagy letagadják..

Mivel tudnám elterelni a figyelmem ?? mert h ott vannak mindenhol sok szép nő, de aztán mindig koppan hogy kevés vagyok és nemakarok még egy negativ sértést


2016. febr. 2. 03:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Jha, és ez még csak annyi, hogy egy sima egyszerű ismerkedős beszélgetést se tudtam összehozni. Összeillenek-e a személyiségeink a részletekben? Hahh, hol van az még... :D És még tudnék írni dolgokat, csak most mennemköll.
2016. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Na szinte ugyanez itt is. Ugyanezt érzem, Semmit az égvilágon nem tesznek bele,amitől Férfiként érezhetném magam ők csak kényelmesen ülnek a babérjaikon mint valami kis király a trónon és válogatnak mutogatnak,röhögnek, oltogatnak, uszitják a népet, jót szórakoznak ha összeverekednek miattuk. és akkor ezt kell szeretnünk férfiként. na meg én azért nem fogok lesülyedni arra a szinvonalra hogy az éjjelnappal budapest legyen a fő téma.

és mindjárt irni fogják hogy "háát rossz helyen kerested.

Netes ismerkedésről pff.. szrintem ugyanaz, nem különb, ott is lényegében neked kell ki villantani jóformán mindent felmutatni, bebizonyitani hogy te mitől vagy különb, eltérő a többi csávótól, én már nem egyszer beszéltem úgy lánnyal Neten hogy kitálaljam a fél életem Őszintén. de semmire nem méltatnak. De ha mégis, oké tovább lépünk az oldalról, Másnap már olyan mintha nem is beszéltünk volna. És sajna bekell látni, Hiába van társkereső oldal, még ha fizetsz is, ugyanazok a Most mennem kell puszi :)és társai stilusba nyomják, és semmi viszonzás vagy amitől azt éreznéd hogy előrébb vagy, Mert ugye a Férfinak kell kezdeményezni. Én már ezért nem irok fölöslegesen senkinek, nincs értelme ugyanis annyi energiát belefektetni.

Ja és ha már ha net én is elmondok egy aljas kis történetet. Volt egy gyönyörü lány, és még viselkedésében is nagyon épp gondolkodású okos volt,(legalább is azt hittem)

Csak az volt a baj hogy 200Km távolságba lakott, De vele a beszélgetés viszony megvolt Féléven keresztül minden egyes nap,elég sok személyes dolgot meg beszéltünk állandóan én irtam neki, hogy fent tartsam, és ne vesszen el, de ha én nem irtam ő viszonozta is rendesen,még bókolt is nem egyszer, Akkor azthittem szerelmes vagyok.. érezni lehetett az egészen hogy több is van még ebbe. már a Találkozásról is beszéltünk, meg komolyabb dolgokrol a jövővel kapcsolatban. De mind végig őszinte volt.

Aztán az történt hogy egyszer csak eltünt hetekre, eltelt 1-2 hónap, semmit nem tudtam róla, hát én akkor teljesen összeomlottam. Aztán egyszer csak mikor már úgy nagyjából elfelejtettem, feljött, láttam, megkérdeztem hova tünt, mi történt, erre az a válasz jött: Egy szórakozó helyen megismerkedett valakivel és ezt nemtudta hogyan mondja el ezért nem Irt. De már annyira máshogy Irt..

És akkor ennyivel ugye részéről el lett simitva az ügy.

Na de már ebből is megtanultam, Neten is csak akkor van siker ha élőben is mindig egy lépéssel előrébb jársz.

2016. febr. 2. 16:22
 23/38 anonim ***** válasza:

Szívecske, látatlanban beleszeretni valakibe... lehet, hogy egy pasasba szeretsz bele.


Azt nem értem abból, amit írsz, hogy ha egy lánynak nem jössz be, annak ellenére is kötelező veled jópofiznia?


Ha mondjuk egy férfi csak azért foglalkozik velem, mert nem akar megbántani (jó, ilyen nincs, de HA), vagy mert úgy érzi, tartozik valamivel, az baromi megalázó.


Azért, mert valakivel elkezdesz beszélgetni, nem jár neked semmi. Az ismerkedés olyan dolog, amihez kettő ember kell, mindkét félnek akarnia kell.


Képzelj el egy csúnya lányt, akit nem tudsz magadról levakarni. Mondjuk jókat beszélgetsz vele, de vagy kövér, vagy egyéb gáz van vele, ami miatt egyszerűen nem találod vonzónak. És képzeld el, hogy látod, érzed, hogy ő többet akar. Hogy neki jár a több, mert jókat beszélgettek.

2016. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Nem! nem azt várom el lánytól hogy jópofizzon, ha nem jövök be annyit várok el mint értelmes emberi lénytől hogy nyissa ki szépen a kis száját és mondja el ha valami baja van.. De az nem megoldás hogy szónélkül elhidegüljön és akkor én fejtegessem meg találgassak mintha valami keresztrejtvény lenne. És igen minden kapcsolat 2 emberből áll, tehát tud beszélni eltudja mondani szépen mi bántja a kis lelkét, nem az h otthagyom bszni rá majd kiheveri
2016. febr. 2. 16:57
 25/38 A kérdező kommentje:
Amúgy meg Istenem, ha csaj és ő annyira felnőtt Nőnek hiszi magát, de belemegy egy kapcsolatba aztán meg még egybe és nem tudja kezelni,felvállalni, akkor meg inkább ássa el magát az ilyen! minthogy átverjen egy tucat férfit és játszon más érzéseivel
2016. febr. 2. 17:08
 26/38 anonim ***** válasza:

Nem kell találgatnod. Legyen benned annyi tisztelet magad iránt, hogy az ilyet hagyod a fenébe.


Igaz, jó lenne, ha nem lenne ilyen szemét, de te csak magadat tudod megváltoztatni.

2016. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Jó, igaz, mondjuk ez már régi történet. csakhát mindig vannak ilyen visszatérő idegesitő dolgok.. mindig azt remélem hogy változnak.. de nem, ezen próbálok én is változtatni
2016. febr. 2. 17:52
 28/38 anonim ***** válasza:

Sztori nekem is van: az egyik visszajelölős lányt, aki válaszolt is egyet, a személyiségéről kérdeztem. "Ó jaj a sok gonosz pasi csak a külsőt nézi a lelkünket meg sose", hát én azt néztem. Jó volt? Nem :D Egy nyamvadt szót nem kaptam vissza válaszként. Jó, nézzük a következőt, hátha megijedt, hogy rárontottam, így erre már nem fogok. Jó lett? Ez sem :D Szóval mégis mit kéne csinálnom? :D


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem gond a visszautasítás, ha tudunk belőle tanulni, hogy mit rontottunk el, és mit tudnánk legközelebb jobban csinálni. De feedback nélkül nem lehet fejlődni.

2016. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

"Ha mondjuk egy férfi csak azért foglalkozik velem, mert nem akar megbántani (jó, ilyen nincs, de HA), vagy mert úgy érzi, tartozik valamivel, az baromi megalázó."


Én több lánnyal is voltam úgy, hogy rámírt, mert tetszettem neki, ő meg nem jött be nekem és akármennyire is nyomult sose voltam vele bunkó. Próbáltam neki burkoltan közölni, hogy nem viszonzott a dolog. Nem mindig értette de az alap tiszteletet mindig megadtam neki. Egyébként neten pl. facebookon egyértelműen a lányok viszik a prímet a "hogyan koppintsunk le valakit bunkón aki nyomul ránk" kategóriában.

Ugye tipikus:

Fiú: Szia mizu?

Lány: Van barátom

2016. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
:D ja. Hát mondjuk igy biztos hogy nem egyszerü kisakkozni mindenféle segitség nélkül nekünk, de komolyan ilyen külön jel beszéd kell :D hogy kitaláljuk mit akar.. Most érted végig mész leszólitásban 100 csajon hogy megtanulj, és ez még csak egyetlen 1 dolog amit megtanulsz kezelni..najó 2, azzal együtt hogy elfogadod azt a megalázást, meg amit hozzád vágnak :D háát de ez akkor is elég gáz.. Most ez olyan mintha csak úgy használhatnál gépet hogy megtanulsz programozni mert különben le van kódolva
2016. febr. 2. 20:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!