Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak belőlem vált ki utálatot...

Csak belőlem vált ki utálatot ez a dolog?

Figyelt kérdés

Ami a legroszabb az egészben, hogy a nők ölik ki belőlem a nők utáni vágyakozást az elérhetettlenségük igényességük miatt, én már kezdek belefáradni ebbe az egész megfeleléses tökéletes világ felfogásba meg ez az állandóan jol fésülten toppon lenni élet forma nállam nem nyerő... Sajna én legkevésbé nem akarom, de már ott tart a dolog h ha nőre nézek minden rosszat látok képzelek.. Miért kell mindent túl bonyolítani, miért nem elég egy szó, miért kell keresni mellé még 5000 másikat ?

Voltam már rendes normális, de nem voltam jó, akkor is csak a kritika meg az általánosítás jött.. Voltam már bunkó de ugyan az.egyszóval semmi se jó.semmi pozitívat nem kapok kaptam, oké megnéznek, odamegyek semmi komollyal nemtudnak előállni vagy letagadják..

Mivel tudnám elterelni a figyelmem ?? mert h ott vannak mindenhol sok szép nő, de aztán mindig koppan hogy kevés vagyok és nemakarok még egy negativ sértést


2016. febr. 2. 03:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
52%

Írják ezt a csúnya nők :'DDDD


Figyelj már csaj, kedves lenne, tisztelne meg minden. Járnál vele?:


[link]


Persze, hogy nem. :D Ne játsszuk már meg magunkat, nyilván a szépség relatív, de mindenki a szép külsőt keresi.

2016. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%

Hm.. a pénzt még hogyhogy nem említette senki? Hogy az ideális csávónak kigyúrtnak is kell lennie ÉS hozzon már haza 3-400 ezret, de inkább 5-öt 6-ot.

Szörnyen eltorzult a mai társadalom, nem kismértékben a média által.

#6-os válaszoló linkelte a MGTOW életstílust, ami egyre-egyre nagyobb teret nyer és ha folytatódik az irány, a királylánykák pár évtizeden belül durván hoppon maradnak majd. Márpedig szerintem így lesz, és ekkor fog helyére billenni a mérleg.

2016. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

ez van ha vki a külsőbe szeret bele.

a szerelem nem 1-2 nap alatt alakul ki, hetek hónapok kellenek hozzá.

2016. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%

#12 Igen a pénz is. Pár éve kinevettem ezt az idézetet:


Albert Einstein — 'Félek attól a naptól amikor a technológia fontosabb lesz,mint a személyes kapcsolattartás.A világon lesz egy generációnyi idióta.


De sajnos egyre inkább igazolódni látszik.

2016. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%
Hármas számú versenyző eléggé meg van keseredve. Fel tesz valaki egy kérdést és mindjárt személyes támadásnak fogja fel. Arról nem is beszélve, hogy hülyeséget beszél. Miért kell mindjárt azzal jönni, hogy a fiúk zsíros hajjal hetente egyszer mosnak fogat miközben folyamatosan híznak és közben várják a bombanőt? Általánosítani nem akarok, mert hülyeség lenne. De ha már személyes példáknál tartunk, mivel a barátnőjével jött, akkor mesélek én is valamit. Nekem is van egy barátom, igényes, talpraesett, az átlagosnál sokkal jobb testalkata van és nem is olyan ronda. Barátnője is volt már több. És képzeld el már nem egyszer rázták őt le a szegény, szerencsétlen, elnyomott, minden reggel a tökür előtt órákat töltő lányok olyan dumával, hogy a teste jó de a feje nem. Szó szerint ezt mondta neki több lány is. Akkor ez mi? Szóval nehogy elkezdjünk sírni az elnyomott lányok miatt, akik smink nélkül nem képesek érvényesülni...
2016. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Hát ez az idézet Nagyon is igaz!


Jó, én nem azt mondtam egy szóval se hogy nekem a plasztik mü cicák kellenek, mert azt már leszürtem hogy nekik semmi sem jó, és magukról, pénztárcádon meg a szexen kivül nagyon más témáról nem lehet velük kommunikálni.

úgy általánosságban elég sok szép átlagos lány is van, legalább is igyekszik jól kinézni, akiről azt hinnéd hogy na ő talán szolidabb meg normálisabb értékekkel bir, viszont ha odamész, vagy elküld a halál ...ra, vagy fél, vagy nem tudja kezelni a Férfival való dolgokat, Vagy amit mostanság tapasztaltam újabb szokásnál, azt látom az ilyenekről, mintha saját maguk beszélnék le magukat arról hogy belemenjenek bármibe is. Csak tudjátok azt nem értem, hogy itt hisztiznek h Nincs egy normális épp gondolkodású pasi,mintha várnának valamire, meg posztolgatják a kapcsolattal, szerelemmel való bölcs dolgokat, és irigykednek a barátnőikre. És ez lenne az a réteg a Nőknél akik nem olyan Igényesek?. Nem tudom ilyenkor náluk Mit jelent az hogy normális pasi ?? mert az fix h odamegyek normálisan,kedvesen, de nem csak én, sok más férfitől is hallani ilyet, és akkor az van hogy neki nem kell pasi, vagy leszbikus,vagy van barátja, vagy más egyébbel leráz. Vagy ha még el is jutna a dolog valameddig, a közepén találja ki, hogy mi nem jó, azt éreztetve hogy Neki ez a kis beszélgetés semmit nem jelentett, nem osztott nem szorzott, és megy minden tovább..

Hát én meg aztán nem fogom magam bizonygatni senkinél, hogy miért engem válasszon, de ez az egész már a marketingről szól minél jobban add el magad hogy észrevegyenek, mintha csak egy termék lennél.


De még a külsőmmel sincs gond, ráállnék félévig kondizásra, megnéznének még inkább a nők többsége, Viszont akkor is ugyan ez a Helyzet, Nők nem tudnak érzékkel közeliteni a Férfiakhoz (akinek nem inge nem veszi magára), de akkor is ugyan ez van, oké feltünősködnek hogy észre vegyem meg néznek, mert be nedvesedik a p..uk, és azt várják el hogy mikor csinálom fel, mikor kezdek el beszélni róluk meg a szexről, aztán meg ugye mondanom se kell ebből jön az, eddigi tapasztalataival össze vetve, hogy teljesitek az ágyában dolog és a szerint dönti majd el a kedves hölgy hogy megtart e vagy lép. és ennél a pontnál valahol összeér a dolog hogy egy csomó befordult férfi van, mert ez olyan elvárás mintha mindenféle gyakorlat nélkül állj ki egy cél lövöldébe és találj elsőre bele 150 méterről a közepébe. Egyszóval nem hagynak teret a Férfiaknak, sokan ezért néznek ki olyan visszataszitóan, ezért vannak besavanyodva, Már pedig ha a nők nem k.rnának mindig félre,nem azon kattognának hogy még többet még többet, hanem inkább a bizalomra épitenének és esélyt adnának, egy szerencsétlen férfinak az életben akkor minden visszaállna normális emberi helyzetbe, kevesebben lennének magányosabbak. De Mivel a nőknél kitolódott a válogatás, az igényesség mérce hogy ő annál lejeb nem ad, ezért ez nem fog bekövetkezni. Az meg nem Megoldás hogy ha Nőt akarok akkor tapossam el a másikat és sz.rjak a világra. de sajnos ezt látni mindenhol. Nem veszik észre sokan hogy körülöttük forog a világ, nem elég nekik az átlag testalkatú ember, Férfi, nem, Nekik kigyúrt nagy gorilla kell tetkóval a kezén, hogy büszkén elmondhassák hogy nekik van a legnagyobb férfiuk. és az a durva sokan mennyire becsicskulnak ennek, minden második férfi keménykedik, szinte ész nélkül kondiba meg boxra járnak de már egyre több. és hogy is van ez a dolog ? mikor nők abból indulnak ki hogy annyi bunkó pasi van ? mintha mi tehetenénk erről is.

2016. febr. 2. 13:00
 17/38 anonim ***** válasza:

11-es!


Azért a felszínességet az alapvető igényekkel ne keverd már össze, mert nagyon nem ugyan az.


A felszínesség az, hogy pl, nincs egy csajnak C-s melle, cask B-s, akkor az már nem kell.


Lehet egy férfi vagy nő belülről maga a megtestesült tökély, ha a külsejéhez nem fogsz vonzódni, kapcsolat sem lesz belőle és ez NEM felszínesség. A kémia KELL.



Kérdező!


Te már ránézésre negatívan állsz hozzá a nőkhöz, így ne is csodálkozz, hogy nem lesz normális barátnőd.

Igen, tény, hogy manapság a nők nagy százaléka (és a férfiak ugyanekkora része) egy hulladék. Ezeknek a "nők" nagy része a pénz keresi, a férfiak meg egy lyukat, amikbe üríthetnek, ha úgy szottyan kedvük.

Mind a két oldal nagy része sajnos hulladékokból áll, a versengés nagy és r***hadt sok energiát és időt kell belefektetni, hogy végre találj egy értelmes nőt vagy férfit, ez van.



Egyébként valamelyik kommentelőnek igaza van, a férfiak oldaláról a szép és átlagos fogalma már nagyon eltorzult.

A szép lányok számítanak átlagosnak és az átlagos lányok pedig csúnyáknak.

2016. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Hűha:)


Nem vagyok vékony (soha nem is voltam ), kimondottan kerek, a bőröm nem hibátlan, a fejem azért csinoska. Sminkkel és smink nélkül is mutatkozom az utcán, sőt még hivatalos helyeken is. Mosok, főzök, takarítok,(nem vasalok, csak ha már muszáj) van önálló véleményem, meg tudok szólalni a bunkóbbak előtt és az intelligensek előtt is, sőt, jól is érzem magam mindkét csoporttal. Az a durva, hogy gimiben is, meg utána is, mindig a jó/jó+-os pasik találtak meg. 17 éve hűséges vagyok életem párjához, nem kellettek nagy dolgok hozzá, hogy engem akarjon, csak normálisan kell viselkedni, de legfőképpen tudni, hogy hol van a helye egy nőnek a világban, egy kapcsolatban, egy szituban. Mikor kell mit mondani.

Az tuti, hogy rengeteg gáz lány van manapság, akik szerint nekik mindenből az extra jár és pasi is ugyancsak. Ezzel nem is lenne baj, csak szerintem nem adják magukat, mikor ismerkednek. Mivel sokáig nem lehet magunkból kifordulni, elkezd jönni a gáz...


Csak magad add, ha úgy kellesz valakinek, az tuti, hogy megbecsül téged, mert tudja, mit szakít!


33/L

2016. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

1,5,7,9,10 meg azon felül az értelmes válaszolók, Osztom a véleményeteket, jókat Irtok, de ahogy leszüröm egyben az elfogadásról irtok. de még is hogy lehet elfogadni beletörődni, olyan dologba, ami nap mint nap elöttem van és látok, tapasztalok akárhova megyek ?

9.

"Két lehetőség van: vagy elfogadod, adsz magadra és pakolod akit csak tudsz, vagy sírsz és előbb-utóbb beakad (vagy nem) egy normális csaj aki ha szerencséd van még jól is fog kinézni." - :D

Csak sajna nálam nem megy ilyen könnyen hogy pakoljak meg akit tudok aztán felejtsem..mintha semmi nem lett volna. vagy nem tudom ehhez már valamilyen szinten hidegnek, érzéketlennek kell lenni, de azt meg még is hogy ?? hogy kapcsoljam ki magamba a Nők hülyeségeit, hogy ne halljak meg semmit ?. arról a tudatról meg nem beszélve, hogy legyek úgy együtt egy lánnyal akiről, sejtem, tudom hogy hány pasival feküdt már össze ? Számomra ez Taszitó, hogy miért adjak egy ilyen nőnek magamból, hol ott nem is érdemelné meg ?

Elfogadni meg beletörődésről annyit, olyan szinten hogy ne érdekeljenek a Nők, és ne akarjak senkivel semmit, az csak azért buktató, mert valamilyen szinten még is csak tudni kell kezelni minimálisan a Nőket, főleg szociális helyzetben társasági helyzetbe, most nem lehet az hogy úgy viselkedjek egy társaságba hogy ne érdekeljenek a nők,és nem teszek hozzá semmit, mert akkor ki vagyok közösitve. Na meg van az a mondás "minden sikeres férfi mögött van egy Nő.

2016. febr. 2. 14:13
 20/38 anonim ***** válasza:

Én nemrég lettem újra egyedülálló, 1 hónapja kezdtem kipróbálni több népszerű ismerkedős alkalmazást, ahol akkor lehet egymással beszélgetni, ha mindketten bejelölték a másikat, hogy tetszik nekik. Tapasztalatok:

- 2 jelölés, ami azonnal el is tűnt (félrenyomott az illető)

- 2 jelölés, ráírtam, no reakció, nem is törölt.

- 1 jelölés, néhány random szót váltottunk, de egyszercsak nem reagált többet, pedig semmi extráról nem volt szó

- 2 jelölés, ráírtam, reagál egyet, majd utána sosem újra.

- két másik alkalmazáson belül 0 db találat. totál semmi.


Mit tudunk a lányokról, akiket bejelöltem? Abszolút nem a plázaliba-kategória, őket eleve nem is jelölöm. Az átlagos, okosnak tűnő, akár értelmes bemutatkozást író lányokat kerestem. Pl, aki az egyik válaszoló szerint csúnyának van tartva: [link] , nekem tetszik. Viszonylag sokat jelöltem, ebből jött vissza az 5 darab semmit nem érő, és a 0 darab értelmes beszélgetést elérő találat.


Mit kell tudni rólam? Nem vagyok bunkó, gyökér, nagyképű, hencegős, divatos, nőgyűlölő, zaklató, eszelős, lecsúszott, nincsenek káros szenvedélyeim. Mondhatni intelligens vagyok, van humorom, érdeklődési köreim, jóindulatú vagyok. Van azért hibám is, az arcom sajnos elég bőrhibás, és vékony vagyok (de magas), mindkettő dolgozom, de az átlagnál jóval nehezebb dolgom van. Nem nyivákolok, csak csinálom.


Mit értem el tehát ezekkel? Semmit. Igazából az én bajom nem is a külsőbeli eltérések. Az én kitételeim annyik, hogy ne legyen kövér (mert nagyon nem jön be) és alacsony* (mert én magas vagyok, és feszélyezve érezném magam alacsonyabb lány mellett). Cserébe elfogadom, ha valaki ugyanígy van olyan tulajdonságokkal, amikkel én rendelkezem. Ezzel nincs gond.

* A magas lányok is szeretnek sírni, hogy nem találnak magas fiút. Hát itt vagyok, mint célcsoport.


Az én bajom az, hogy ha már egyszer a beszélgetés elkezdődik, tegyen már a nőnemű fél is valamit bele. Egyrészt ne várja a csodát a férfitól, hogy majd ő mindent megold, megmond, kitalál, elcsábít, udvarol satöbbi, miközben ő csak ül kukán, másrészt ha valami nem az ő elképzelései szerint alakul, azt ne egy felszívódással hálálja meg. Meg ha annyian okos, udvarias, rendes, satöbbi fiúra vágynak, akkor ugyan adjanak már esélyt annak, aki ilyen.


Ja, és ahhoz, hogy a lányoknak milyen nehéz: a hugom is kipróbálta ugyanazt, mint én, neki 2 nap alatt lett valami 50 találata. Pedig ő sem a napikétórátsminkelős cicababa-kategória. Ja, de várjunk, ő képes akár ráírni is a srácra, ha kölcsönös tetszés van.

Szóval csajok, tegyük félre a demagógiág, mozduljatok meg, és vegyétek észre, hogy ti nagyon könnyen elérhetitek, amit akartok. Már persze ha nem azt akarjátok, hogy majd a tökéletes férfiú magától rátok talál, és a tenyereteken hordoz, mert csak.


24/F

2016. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!