Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan mondják hogy szép...

Sokan mondják hogy szép vagyok, de csúnyának látom magam. Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Munkahelyen, iskolában, random helyeken is megkaptam hogy szép vagyok. Utcán is sok fiú sokszor odaszól hogy de jó nő vagy, meg ilyenek.

De én nem így látom

Nézem az arcom és olyan nagyon nagy hibát nem tudnék mondani ami én szerintem ennyire csúnyává tesz. De valami hiba van, mert én csúnyának látom magam a képeken. Tükörben nem, de elvileg a tükör nem mutat reális képet mert az csak tükörkép, mások fordítva látják az arcom nyilván.

Valami hiba van az arcommal, hogy döntsem el hogy mi az? Vagy ennyire torz az összképem és tulságosan felnagyítva látom a hibáimat?


jún. 5. 21:28
 1/2 Szaloncukor67 válasza:
100%
Magunkkal szemben mindig kritikusabbak vagyunk… de probáld meg szeretni önmagad, főleg ha még mondják is biztos növeli az önbizalmad. Nekem sincs sok… de mi lányok csak ilyenek vagyunk
jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tetszik a neved 1-esSzaloncukor❤️
jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!