Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy pozitívan csalódtál valakiben, vagy pedig egy számodra vadidegen embertől kaptál nem várt segítséget?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 21:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Itt vagyok angliaban, nem jol beszelek angolul es a terkepet sem ismerem, igy sokszor eltevedek. Mindenki hihetetlenul segitokesz, sokszor kapuig kisernek vadidegenek. Pozitivan sajnos nem csalodtam senkiben, ahhoz tul jol ismerem az embereket.
2010. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mérnöki karra járok. A kommunikációról már előre rémhíreket hallottam, hogy idegesítő a tanár, meg csak még egy tantárgy amivel basztathatják a népet. Az se javított az egész megítélésén, hogy nem az eredeti tanár, hanem egy másik fogja tartani. Aztán eljött az első óra. Bejött a tanár, már ott undorral néztem rá. Az elején még ugyanúgy megvolt ez az egész "hagyjál békén" érzés, majd elkezdte az előadást. Már az első előadáson fokozatosan egyre jobban kezdett tetszeni, a végére a kedvenc órám lett. Akkora arc az az ember... Elgondolkodtam azon is, hogy én szakmát tévesztettem. Most is a kedvenc órám, és tervezem, hogy veszek majd egy kommunikációról szóló könyvet, amit ki is néztem magamnak. :)
2010. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most is lett egy nagyon nagyon kedves jó barátnőm, pedig korábban... hát... nem sokba néztem.
2010. okt. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Igen,többször is már.

Kiskoromban egyszer majdnem a kocsik alá estem,egy vadidegen férfi kapott el.Ha nem teszi,valószínűleg nem élnék már.

Egyszer budapesten jártam egy barátnőmmel,eléggé elkavarodtunk,nem találtunk egy bizonyos utcát. Megkérdeztünk egy fiatal házaspárt,rögtön elő is kapták a térképet a kocsiból,sőt felajánlották,hogy elvisznek minket odáig(egyébként nem arra mentek).


Ne felejtsük el,hogy a negatív csalódás is kell,hiszen amiatt vagyunk olyanok,amilyenek,amilyen hatások érnek minket. Nincs tökéletes élet,ahol senki nem csalódik senkiben,de tudni kell észrevenni,ha jó dolog történik,nem csak a rosszon keseregni.

2010. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ritkán, de fordult már elő. Egyszer defektem volt, alig szálltam ki, már jött is egy férfi segíteni, kicserélte a kereket. Egyszer pedig az ablakom szorult be félig lehúzva, még ki sem szálltam, máris jött valaki és visszasegítette az üveget a helyére.

A párom viszont pl. kicsit lusta, őt többször kell kérnem, mire eszébe jut segíteni. Persze ha közben megoldom egyedül, akkor azt mondja, miért nem szóltam..?

2010. okt. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát azt nem mondanám, hogy ez pozitív csalódás lett volna, de inkább úgy fogalmaznék, hogy jobban megismertem az illetőt. Volt az egyetemen egy csoporttársam, egy srác, akit egy felszínes, beképzelt, arrogáns seg.fejnek tartottam. Aztán volt módom többször is kettesben beszélgetni vele, és rá kellett jönnöm, hogy azért ennél sokkal összetettebb személyiség.
2010. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. egy épület sarkánál útközben hirtelen előttem termett egy férfi (ő szemből jött, a saroknál egymás elé kerültünk)és neki is cigi lógott a szájában hogy mindjárt meggyújtja, meg nekem is; pont egyszerre. erre megállított: "had adjak már akkor tüzet, ha már így ugyanarra gondoltunk :))adott én mosolyogtam és ennyi.

2. volt, hogy ásványvizes flakon tetejét nem tudtam lecsavarni az utcán(mert félrenyomták a géppel rá a gyárban) egész úton ezzel vacakoltam, és amikor a metrora vártam, szó nélkül oda jött hozzám egy idős bácsi, hogy hadd csavarja le nekem, én megköszöntem, szívesen, és odébbállt, nem maradt a nyakamon.

2010. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hatvanban el kellett jutnom a vasútállomásról a buszpályaudvarra. Mondanom sem kell, hogy soha nem jártam még arra. Egy fél busz sem volt a láthatáron, de még egy ember sem. A menetrenden pedig nem lehetett eligazodni (ilyen megálló véletlenül sem volt). Épp végére értem a menetrend tanulmányozásának, mikor begurult egy autó mellém és egy jól szituált középkorú férfi felajánlotta, hogy elvisz. No gyorsan lepergett előttem az éltelem, 2 másodperc alatt az összes lehetőség eszembe jutott, hogy most mi fog történni, ha beülök. :) Mint a melléket ábra mutatja, tényleg csak a jóindulat vezérelte. :))

Ezúton is köszönöm a fentiek közreműködését! :D

2010. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!