Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérhetnék egy kis segítséget?

Kérhetnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe beleszerettem, és sztem ő is szeret! Mesélek egy kicsit és léci aki tud segítsen! Lájkolja (facebookon) azokat, hogy megcsókol meg ilyenek, bökdöstük egymást, azt mondta szimpatikus vagyok, meg, hogy nagyon szép vagyok, megkéne változnom, megjavulni, nem kéne rémisztő képeket feltennem facebookra meg ilyenek. Meghívtam pizzázni és másnap olyan vörös volt, hogy csak na! De mégis mikor rákérdeztem, hogy lehetne e köztünk valami azt mondta nem hiszi és hogy összekéne jönnöm a barátjával, meg ilyenek! Vajon csak azért akar összehozni a barátjával, hogy a barátja boldog legyen? Képes elveszteni csak hogy boldognak lássa a barátját? Vagy csak szivatott? SEGÍTSETEK!
2011. jún. 15. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
húha:O én igazából azért írok hogy lásd hogy vki elolvasta.:D de fogalmam sincs mit akarhat.. lehet hogy a barátja miatt került hozzád közelebb és azért volt vörös mint a rák a pizzázásnál mert ő nem ezt akarta?:S
2011. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, ne abból ítéld meg, hogy akar-e tőled valamit, hogy facebook-on mit lájkol és hányszor bök meg!

Egyébként lehet, hogy megijedt a kérdésedtől és hirtelen nem tudott rá mit válaszolni. Hívd el valahova megint és akkor talán kiderül.

2011. jún. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Vajon csak azért akar összehozni a barátjával, hogy a barátja boldog legyen?"

Légyszi ne légy ilyen naív!Köszi!

2011. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szégyenlős. Valószínűleg ez lehet a probléma. Meg ha ilyen magamutogatós képeket teszel fel facera, és olyanokat raksz fel, hogy csókolózol, akkor valószínűleg ilyen divatp.csának fog hinni, és mivel nem akarja azt, ha üszejönnétek 2 nap múlva szakítsatok, inkább tagadja. A jelenlegi infók szerint ezt tudom következtetni. Bocsi, ha nem így van.
2011. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,és lehet elhívom és meglátjuk mi lesz de,szerintem is megijedt,mert először nem írt hanem várt egy kicsit...:S
2011. jún. 15. 12:51
 6/9 A kérdező kommentje:
éN inkább ilyen rémisztő képeket teszek fel...árszúrt emberek,olyan embereket akik láncfűrésszel átvágják magukat meg ilyeneket,magamról nem tettem soha
2011. jún. 15. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Húú!Ezek tudatában a helyében én is félnék tőled!

Zombis képeket is felraksz?

2011. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán kicsit nőiesebb vonalakat is kipróbálhatnál! Az átszúrt emberek nem valami vonzóak remélem érted.:S Én viszont azt tanácsolom, hogy kellesd magadat. Illetve neki kelljen futnia utánad. Legyél közömbös, de mégis kedves. Remélem ez követhető volt!:D
2011. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen követhető volt!:D
2011. jún. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!