Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Talán jobban tenném, ha...

Talán jobban tenném, ha segítséget kérnék egy "szakembertől"?

Figyelt kérdés
Gyakran azon kapom magam, hogy hihetetlenül búskomorságba esem. Sokszor enyhébb depresszióim is vannak. Tudom, én sem vagyok valami normális ember... de szeretem, ha depressziós vagyok, és a legmélyebb pontjára szeretnék jutni. Minél lejjebb megyek, annál jobban jön az ihletem. Normális ez vagy inkább irány a pszichológus?
2011. febr. 1. 21:06
 1/7 böiler ***** válasza:
Inkább szerezz barátok, és beszélgess velük. Vagy húzzál el valami koncertre, élvezd. Vagy k_rvázz. Nekem mindegy melyiket választod.
2011. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Testi élvezetért nem fizetek. : D
2011. febr. 1. 21:08
 3/7 böiler ***** válasza:
Akkor ráb@szol.
2011. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hallgass rockot!
2011. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 böiler ***** válasza:

Abból is van depresszív...


Édesem, erre keress rá:

Road - Ne mondd

Nincs kedvem kikeresni, lusta g_ci vagyok.

2011. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ígyis rockot hallgatok, nem mindegy...?
2011. febr. 1. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam régebb. Egyszer nagyon mélydepressyio szerü valamibe estem (én sem tudom mi volt velem pontosan). Kifelé sem mutattamm semmit orákig csak néztem ki a fejemből.

A barátom azt mondta egy idő után, hogy valamit tegyek mert igy nem birja mellettem. Ekkor jöttem rá, hogyha nem szedem össze magam elveszthetem azt a személyt akit szeretek. Igy megeröltettem magam és valahogy sikerült kimásznom ebből.

Csak valami jo motiváció kell és sikerül.

(bocs a helyesirasi hibákert)

2011. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!