Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy pozitívan csalódtál valakiben, vagy pedig egy számodra vadidegen embertől kaptál nem várt segítséget?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
sajnos szinte mindig csak negatívan csalódom... de ez az én hibám, mert mindenkiben megbízok hamar. viszont van még időm pozitivan csalódni, hisz csak 21 éves vagyok.
2010. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Kétlaki vagyok,ingázom Pest és vidékl között,egyszer beszorult a csízmám...egy 40 es uriember segített ki szorult helyzetemből,annyira meglepett,hogy pesten valaki segített,de szerintem ő is vidéki lehetett...annyira eldöbbentem,hogy rossz metróra száltam,mehettem vissza,de megérte...
2010. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig én is csak a negatív csalódást tapasztaltam meg. Nemrég az állítólagos legjobb barátnőm vert át de nagyon csúnyán. Azóta nem bízok meg senkiben sem, és nagyon sok időnek kell eltelnie ahhoz, hogy valakit közel engedjek magamhoz. Nem szeretném ha újabb csalódás érne. :(
2010. okt. 20. 21:57
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer meglátogattam az egyik rokonomat. Nagyon ritkán jártak a buszok, és vagy 1 órát kellett várnom a megállóba . úgy délután 5-6 felé lehetett. Váratlanul megállt egy autó mellettem és egy nő kérdezte, hogy merre megyek? Mondtam, erre integetett, hogy menjek, mert ők is arrafelé mennek épp. Kicsit bizalmatlan voltam, a mai világban aztán ki tudja, emberrablók vagy mit tudom én, de olyan kedvesen mosolygott, hogy mondtam magamban, hogyha ez a nő emberrabló, akkor kész leszek. Hát beszálltam. Egy pasi vezette az autót, szerintem a párja/férje lehetett. És láss csodát4 tényleg arra mentek, gond nélkül kedves beszélgetéssel kitetettek egy jóval közelebbi utcánál. Teljesen idegenek voltak, sosem láttam őket azelőtt, mégis elvittek. Hááát nagyon ritkán történik velem ilyen, de akkor nagyon örültem :)
2010. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Busszal jártam suliba, egy szintén bejárós, a szakomra járt szöszi csajjal. Olyan tipikusan szöszimaca típusnak tűnt, úgy gondoltam, a köszönésen kívül nem nagyon akarok vele leállni tércselni. Aztán egyszer mégis egymás mellé ültünk, és kiderült hogy egy normális, őszinte, kedves lány.


Apróság, de nekem nagyon jól esett ez a pozitív csalódás. :)

2010. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én sokszor csalódtam pozitívan...talán csak azért mert körülöttem midnenki pletykás. LEgutóbb egy srácban csalódtam nagyon kellemeset, mindenki úgy állította be hogy mekkora szemét és buta és idióta... hát nem tudom, én egy éjjelen át beszélgettem vele és tök értelmesnek tűnt. de még csalódhatok :)
2010. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig már nagyon szeretném megtudni milyen az.
2010. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

mi mindig az autónknak köszönhetően kerülünk pozitívan csalódós helyzetbe :D

eddig már kétszer akart minket otthagyni, de ezt jóakaró emberek nem hagyták :D

az egyik: leszakadt a kipufogó, és egy elég antipatikusnak tűnő fickó szerzett nekünk drótot, még felkötni is segített, és ami a végén meglepett, hogy pénzt nem fogadott el, így hát a nálunk lévő sörrel próbáltuk kimutatni hálánkat :D


a másik: durrdefekt az Üllői út kellős közepén. egy fickó az ablakból látta a dolgot, lejött, és amiben csak tudott, segített. neki ezúton is köszönöm :D

ja, és ez a defekt pont akkor történt, amikor anyumékat vittük volna a reptérre.

kiszálltunk a baleset után, már hívnám a taxit, hogy mégse késsék le a gépet. erre megáll egy nő, kérdezi merre, mondjuk neki, h ferihegy erre kinyitja az ajtót és csomagtartót, és minden további nélkül elvitte anyumékat a reptérre.


ha nem velem történik el sem hiszem, hogy léteznek ennyire jólelkű emberek.


a kocsink egyszerre hozza ránk a bajt és a szerencsét. bár anyumnak a baleset után az első szava az volt, hogy adjuk el ezt a megátkozott roncsot :D


ezek a dolgok igazából visszaadták az emberekbe vetett hitem.

bár tele lenne a világ ilyen segítőkész önzetlen emberekkel :D

2010. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen! Egy régi munkaadóm, akivel már kilenc éve nem beszéltem, munkát, és teljes önállóságot adott a vállalkozásában, pár hónap erejéig. Pedig nem volt neki muszáj, de megtudta, hogy munkanélküli vagyok és így segítet rajtam.

Ezen meglepődtem, ugyanakkor nagyon örültem a lehetőségnek.

2010. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

a másik: az egyetemen volt egy srác, azt hittem róla, hogy valami idióta, mert az udvaron mindig hülyéskedik, és énekel a többi szaktársával.

nyáron voltunk egy többnapos diákkonferencián.


nagyon értelmes, jószívű, kedves srác, iszonyat jókat tudtunk dumálni.. szóval benne nagyon pozitívan csalódtam

2010. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!