Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi bánt? Írd ki magadból!

Mi bánt? Írd ki magadból!

Figyelt kérdés

Itt a testi/lelki elégedetlenséget leírhatod!Bár mi amivel nem vagy megelégedve,akár az életben,vagy akármi más!

Szívesen meghallgatok bárkit!ÍRD KI MAGADBÓL!:)


2010. okt. 10. 16:49
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ha gondolod írhatsz privit. :) Mostmár mennem kell,mert ma dolgoztam és elfáradtam egy csöppet. :D További szép estét nektek!
2010. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

ma 17:26

Lépnem kell tudom, m még nem is ismerem jóformán, de már hiányzik. Régen mindig összeakadt a tekintetünk, csak addig-meddig húztam, h ide jutottunk :( + a sírós smiley, csak nem tudom a betűkombóját :D

2010. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

Neked is és Szia!:)

Sajnos ezt az emailt nem tudom használni:/

De köszönöm.

2010. okt. 10. 17:52
 34/57 A kérdező kommentje:

17:51

Hmm...:/Annyit tudok mondani,hogy nincsenek véletlenek.Lehet,hogy párhónap múlva megint látod,vagy a sors tálcán kínálta neked,de nem vetted el,vagy többet sosem.Lehet,sőt sztem biztos,hogy találsz más valakit;)

Csak néha tegyél is valamit!;D

2010. okt. 10. 17:57
 35/57 anonim ***** válasza:
Kár,jó lett volna beszélgetni valakivel. :( Na de mostmár megyek. Sziasztok.
2010. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

Az egész testem pikkelysömör lepi el kisebb-nagyobb, sűrűbb foltokban, fáj, viszket, ronda...

21/L

2010. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

anyám nem szeret annyira, mint a testvéreimet, és ezt a tudomásomra is adja. és azért, mert én kicsit nehezebb eset vagyok (tinikorban vagyok, és nehezen kezelhető). apám nemsokára hazajön kanadából, és anya egyfolytában azt hajtogatja, hogy már csak egy hónapot kell kibírnia velem, mert ha jön haza apám akkor össze is pakol nekem, és húzzak apámhoz lakni. ez nekem iszonyatosan rosszul esik, hogy ilyeneket mond, hogy nem akar velem lakni sem. minden éjszaka sírva alszom el... :'(

14/L

2010. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

A barátom elhagyott... :(

Én még szeretem, és szeretném visszaszerezni. De szerintem nem lenne olyan mint régen. Inkább egyedül halok meg!

2010. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Könnyüvérünek néznek egyesek,pedig már vagy 2 hónapja senkim nem volt (tudom ez nem olyan sok csak lassan kezd hiányozni,hogy legyen valakim akivel hülyéskedhetek,akihez hozzábujhatok,akivel egy hullámhosszon vagyok).Azt hiszem,hogy ennek épp` az ellenkezője igaz rám,lassan már pasizni sem tudok,mert,ha valaki tetszik nekem akkor nagyon látszik rajtam (zavarba jövök,kivörösödök,hülyeségeket beszélek) és ez nagyon tud bántani :(.
2010. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

mindenki teljes mértékben lesz@r engem, a szülők ugye mostanában már nem mondják azt a gyerekeiknek, hogy szeretik, büszkék rá, megszokásból élnek egymás mellett az emberek, a suliban is mindenki lesz@r, nem mintha olyan nagyon közösségi ember lennék, tudom, hogy nekem kéne tennem valamit, de félek, mint szinte mindentől a világon és ezt a félelmet soha nem fogom tudni legyőzni, annyira elkeserítő az egész, nem vagyok képes semmire, még arra sem hogy kinyissam a szám, soha, itthon is csak azért, mert közöttük nőttem fel, ismerem őket és nem félek leordítani a tesóim fejét, de még csak megvédeni sem vagyok képes magamat senkivel szemben, igazuk van amikor mindenfélét mondanak rám, mert rám aztán a világ összes rossz dolgát el lehet mondani, nem mintha olyan rossz lennék, csak szerencsétlen

és igen, írnék én naplót, de olyan nehéz mostanában már írni is, csak magamat ismételgetném, így pedig nehezebb

nem látom azt, hogy ennél lesz jobb is, mert nem hiszem, hogy lesz, annak örülnék ha jövőm se lenne, nem lenne semmilyen gondom

pontosan azt érzem most, mint már oly sokan, hogy az egész világ ellenem van, csak és kizárólag azért, hogy nekem rossz legyen, direkt ki akarnak cseszni velem, mindenki, ma pl a tanárok, nem csak egy 1- es gyűjtöttem, be, de még az egyik tanár is elkönyvelt hülyének, egy értelmes mondatot nem tudtam kinyögni

amivel nem lehet megelégedni az életben azzal én nem vagyok, semmivel sem

2010. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!