Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi bánt? Írd ki magadból!

Mi bánt? Írd ki magadból!

Figyelt kérdés

Itt a testi/lelki elégedetlenséget leírhatod!Bár mi amivel nem vagy megelégedve,akár az életben,vagy akármi más!

Szívesen meghallgatok bárkit!ÍRD KI MAGADBÓL!:)


2010. okt. 10. 16:49
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat nem tudok írni!

Bármi,*

2010. okt. 10. 16:51
 2/57 anonim ***** válasza:
Nem tudok aludni.
2010. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Ez legyen a legnagyobb problémád az életedben!

Ha van altató esetleg vegyél be,vagy szellőztesd ki a lakást és egyél meg egy banánt!:)

2010. okt. 10. 16:55
 4/57 anonim ***** válasza:
Anyám belebeszél a magánéletembe és nem érti meg, hogy nem kellene. Ôsszevesztünk, de én utálok veszekedni.
2010. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam lánynak... Nem érzem magam az osztályomba illőnek néha. (sok a lány) Biztos azért mert eddig fiúkkal barátkoztam inkább, továbbá szinte alig van szabadidőm és nem tudok azzal foglalkozni amivel igazán szeretnék.


15/L

2010. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:

lelki:

Úgy érzem, kezdünk elveszni a barátommal.. Félek hogy már nem szeret annyira, mint én őt, és tudom hogy ezt az állandó hisztivel érdemeltem ki. Nagyon hiányzik, és vele akarok lenni.


testi:

Le akarok adni pár kg-t. Csak az a baj hogy akaraterő az 0.

2010. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Óh...nagyon sajnálom,de próbálj meg leülni anyukáddal és beszéljétek meg!

Sajnos van ilyen...de mindenféleképpen beszéljétek meg és értesd meg anyukáddal,hogy ez így nem állapot,hogy irányítja az életed!Biztos csak jót akar,de veszekedéssel nem mentek sokra!

2010. okt. 10. 17:03
 8/57 anonim ***** válasza:

Van egy lány, aki...

Többi szerintem adja magát :D

19/F

2010. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
Párom iszonyatosan hiányzik. Messze dolgozik és mostanában nem tudunk találkozni. :( Úgyhogy nincsen valami jó kedvem.
2010. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Szia, 15/L!(17:02)


Megértem,van,hogy én is úgy érzem,hogy nem illek a lányok közé,de tényleg!Egy kicsit fiús típus vagyok,de ha fiúkkal érzed jobban magad és velük barátkozol, barátkozz!?Meg fogod találni a helyedet nyugi!:)

ÉS amit nagyon szeretnél,arra mindig van idő!Bármi az próbáld meg elérni,tűzd ki magad elé és érd el!

2010. okt. 10. 17:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!