Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi bánt? Írd ki magadból!

Mi bánt? Írd ki magadból!

Figyelt kérdés

Itt a testi/lelki elégedetlenséget leírhatod!Bár mi amivel nem vagy megelégedve,akár az életben,vagy akármi más!

Szívesen meghallgatok bárkit!ÍRD KI MAGADBÓL!:)


2010. okt. 10. 16:49
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

19F


Velem is volt ilyen,csak néztem a srácot,de semmit nem tettem,amíg el nem tűnt,de nem rég megint "színre lépett"és megint szerelmes vagyok:)De sajnos elég betoji alak vagyok,szóval nem is fogok lépni és önbizalmam a béka feneke alatt van.

Esetleg kérdezősködj közös ismerősöktől, szomszédoktól,hát ha tudnak valamit!

2010. okt. 10. 17:26
 22/57 anonim ***** válasza:
17:17 vagyok. Hogy kezdjek hozzá? Mit mondjak neki? Nincs túl nagy gyakorlatom az ilyen beszélgetésekben...
2010. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

17:23

15F


Megint a pénz:/

Nagy szerepet játszik az életben és sajnos vannak olyanok,akik ezt veszik előre az életben is és nem érdekli,hogy néz ki a másik,van pénze,akkor már jó és "szereti",de nem mindenki iylen!Amíg nem ismered meg,addig nem tudod milyen és ha szeretsz valaki,akkor a pénz a legutolsó dolog!Vedd fel MSN-re vagy menj oda és te kérd el, vagy csak beszélgess vele!:)Akár a haverokat is megkérheted,hogy segítsenek be:D

2010. okt. 10. 17:29
 24/57 A kérdező kommentje:

17:17


Elhívod és elkezdtek beszélgetni és rá kérdezel,hogy mostanában,mért nem találkoztok sűrűbben és van-e valami baj?Ha azt mondja nincs,akkor kérdezz rá,h veled van-e baj?Ha megint nem a válasz,akkor szimplán nincs kedve hozzád:/

Nekem sokat kellett nyaggatnom a bnőmet és sokszor volt iylen helyzet és volt olyan,hogy megunt...fájt is...

Azóta nem igen találkozunk...:/

2010. okt. 10. 17:33
 25/57 A kérdező kommentje:
Hu, már nem tudom,de valaki kérdezte,hogy nekem van-e valami problémám?Igen sok van,de nem szeretnélek titeket még ezzel is fárasztani és ezért én inkább titeket hallgatlak és segítek,ahol tudok!
2010. okt. 10. 17:36
 26/57 anonim ***** válasza:
1000 kössz ;)
2010. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim válasza:
Nekem az a bajom hogy ki akarok menni külföldre aupair-kedni de nem találok családot...:( Mindenki elutasít és senki se válaszol az e-mail-jeimre...
2010. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
De én szívesen meghallgatnálak cserébe,amiért kiírhattam magamból,hogy mi bánt!
2010. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
Sajnálom,de ne add fel,biztos van olyan család,akinek szüksége lesz rád!Nagyon sok család van,de a jó dolgokhoz idő kell!!!Csak türelem!:)
2010. okt. 10. 17:42
 30/57 A kérdező kommentje:

17:39


Köszönöm szépen!:)


Szüleim elváltak,apámmal nem tudok meglenni,mert nem egy kellemes társaság:/Nincsenek barátaim,csak iylen felszínes haverok,se olyan,aki szeretne és elfogadna úgy ahogy vagyok.

Testi hibáim is vannak,amik miatt nagyon gátlásos vagyok és sokszor depressziós. Mivel nem tudom magam elfogadni,ezért ha közeledik is valaki felém elzavarom,de eközben meg arra várok,hogy valaki szeressen-elég szeretet hiányos vagyok-de félek,hogy nem fogadná el így a külsőmet.


Köszönöm,hogy meghallgattál!:)

2010. okt. 10. 17:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!