Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi bánt? Írd ki magadból!

Mi bánt? Írd ki magadból!

Figyelt kérdés

Itt a testi/lelki elégedetlenséget leírhatod!Bár mi amivel nem vagy megelégedve,akár az életben,vagy akármi más!

Szívesen meghallgatok bárkit!ÍRD KI MAGADBÓL!:)


2010. okt. 10. 16:49
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

17:02-es


Hisztivel nem sokra mész és ez a kapcsolat rovására megy...ki szereti,ha hisztiznek a nyakában?Senki.Csak azt tudom mondani,hogy üljetek le megbeszélni ezt!Mert így csak még jobban elhidegültök és szakítás lesz!:(Amit nem nem szeretnél,ugye.


És a fogyás...hát...ahhoz sajnos nem tudok mit mondani,mert ehhez is csak akarat kell!Vagy sportolj valamit és rendszeres evés!

2010. okt. 10. 17:09
 12/57 A kérdező kommentje:

19F


Van egy lány,aki...igen értem:D

Hát sokra nem fogsz menni,ha csak ülsz és nézel,szóval állj fel és kezdj valamit magaddal!Nem fog az öledbe esni így;)

2010. okt. 10. 17:11
 13/57 A kérdező kommentje:

17:06


Eltudom képzelni mennyire hiányozhat!De a távolság,csak még jobban felszítja a "tüzet" és a találkozás a legjobb!Ha szeretitek egymást,akkor bármekkora távolságot kibírtok:)

Sok boldogságot!

2010. okt. 10. 17:13
 14/57 anonim ***** válasza:

lelki:

2hónapja halt meg a papám.

A szerelmemmel 1 hete szakítottunk.

Anyám pasija az agyamra megy utálom,rühellem.

Szerintem ennyi épp elég a rosszkedvhez.:/

2010. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmmel kezdünk eltávolodni egymástól, és ezt nem akarom :( Nem tudom, ő is érzi-e, hogy valami nem olyan, mint régen, de nem tudom, beszéljek-e vele, vagy várjak, hátha magától rendbe jönnek a dolgok. Mostanában sokkal kevesebbet tudunk találkozni, msnen meg utálok beszélgetni, mert olyan személytelen, szóval lehet, hogy ez a gond, de igazából nem tudom...
2010. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

Köszönöm a bíztató szavakat! :)

És te kérdező,elégedetlen vagy-e valamivel?

2010. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Uh...részvétem és nagyon sajnálom.

Nagyon rossz lehet elveszteni egy szerettedet:(

A szakítás....hát nekem is volt eddig 2,de nagyon kikészültem és lelkileg tönkre tettem magam,úgy hogy te ne tedd ezt!Mert nem éri meg,jön a másik!

Anyukád párját,ha meg ennyire nem szereted,akkor inkább ne foglalkozz vele,vagy még beszélj anyukáddal,hogy nem bírod elviselni őt és beszéljen vele(ha esetleg arról van szó,h veled nem bánik jól,vagy vmi más akkor).

2010. okt. 10. 17:21
 18/57 anonim ***** válasza:

Jah tudom. Csak sajna nem tudom merre induljak el, m itt lakik tőlem nem messze, régen egy busszal is jártunk, csak mostanába már nem látom :( El biztos nem költöztek, m a környék vénasszonyai mindig beszámolnak, h ki költözik el :P :S

--------------------------------------------------------

19F

Van egy lány,aki...igen értem:D

Hát sokra nem fogsz menni,ha csak ülsz és nézel,szóval állj fel és kezdj valamit magaddal!Nem fog az öledbe esni így;)

2010. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

17:17


Mindenféleképpen beszélj vele!Én is ezt tettem,vártam vártam és semmi változás,de aztán megbeszéltük és kiderült én változtam meg és én tettem valami olyat,de ki tudja?Azért kéne beszélnetek!

2010. okt. 10. 17:23
 20/57 anonim ***** válasza:

Van egy csaj aki tetszik és szerintem én is tetszek neki de bátortalan vagyok mert az ő szülei gazdagok az enyémek pedig szegények.Bassza meg.:(

F/15

2010. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!