Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki mennyire rúgott be tegnap? XD

Ki mennyire rúgott be tegnap? XD

Figyelt kérdés
Tegnap úgy bebasztam, hogy:Kimentem sza*rni, aztán a dolog végeztével megfordultam, és úgy sza*ros seggel okádtam,amikor végeztem rendberaktam magam, majd lefeküdtem az ágyba pihenni, ott meg senki nem hallotta hogy lavórért kiabálok,erre fogtam magam és belehánytam az egyik díszpárnába! Jajjaj, ciki volt! De a párnás sztoriról nem tudott senki-idáig-:D,gyorsan belevágtam a szennyesbe!Holnap mosok, úgyhogy még mindig ott lapul a kosár alján! De nem kajás hányás van rajta ,inkább az a kb 15 liter nyál,amit addig nyeltem,amíg visszatartottam a hányást! :)
2010. jan. 1. 20:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
48%
Úristen mi van jó annyi alkoholban? Annak ellenére hogy nekem is rossz évem volt nem is itt szinte semmi alkoholt! Nem érzem szükségét! Szeretek élni!!
2010. jan. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Én is szeretek épp azért nyakaltam be!:D Alcohol forevör! Na meg szilveszter volt akkor szinte kötelező!:D XDXDXDXD
2010. jan. 3. 13:34
 23/30 anonim ***** válasza:
44%
Jaj te kis cserkész.
2010. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
???
2010. jan. 3. 15:16
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Én eleinte nem nagyon. jó kedvem volt. ismerőséknél voltunk. egyik bárszéken ültem, másikon a lábam. fogalmam nincs, hogyan csináltam, de leestem és rántottam magammal a polcot is xD

elmentünk térre, megnéztük a tüzijátékot. taxisnak kicsit beszóltam, utána meg rohantam az életemért xD

hazafelé nem tudtam már beszélni, igazából csak ilyen nyögésszerű dolgok jöttek ki rajtam :D

barátom is jött velünk (egész nagy társaság volt) ő is ivott. persze azért az önuralom még mind2nknek megvolt. hazafelé megálltunk mert szédültem. a társaságot elküldtük, mi maradtunk 2en a templommal szembe lévő parkban az egyik bokor mögötti padon. ott volt egy kis hard action :D arra emlékszem még szín tisztán, hogy állandóan mondogatta, hogy "psssszt" mert olyan hangos voltam. :D

haza nem mertem menni, mert tudtam, h. anyám kicsinálna, ha így meglátna. felhívtam, megmondtam h. barátomhoz megyek. nem engedte meg, de hát mit tett volna? értem jön? hova? nem tudja hol vagyok :D (am nem kaptam lebaszást másnap)

barátomnál még egy pohár jäger, társaság felhívása, hogy minden ok. közös zuhany szerű vízfolyatás. közös.. őő... közösen eltöltött este. mert alvás az nem volt :D

2010. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
74%

A kérdező kommentje:

???



14:02 vagyok és úgy értettem ez nem elég jó még!

2010. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
74%
14:01* bocs elírtam
2010. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%

nagy arc vagy :D

amúgy én semennyire,nem iszom,csak vizet.:)

2010. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Hát haveromnál házibuli volt :D mindenki félholtig leitta magát aztán szépen ki is döltünk.De én valamikor éjjel felébredtem mert nagyon hányingerem volt.De annyira be voltam rúgva hogy nem találtam a WC-t.Szóval teljesen összehánytam a konyhát XD kicsivel később még mindig kellett de már nemtudtam hova menni.Szóval összerókáztam az egész előtért ahol egy csomóan aludtak dehát annyira kidöltek hogy nem ébredtek fel.Aztán már én is aludtam.Reggel azért nagyot néztek hogy mi történt :D
2010. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
XDD háhá mekkora arcok vagytok XDD
2010. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!