Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miikor szokott így rugdosni a...

Miikor szokott így rugdosni a babátok? Reggeli után a kislányom akkorákat rúgott hogy a hasamon láttam. Már tegnap is.21 hetes vagyok. Tetszett neki a reggeli vagy nem?

Figyelt kérdés

Még tapasztalatlan vagyok ilyen téren mert eddig csak párszor tapasztaltam hogy látványosan pattog a hasam mikor rúg. A reggelim fini tojásrántotta volt sült parizerrel Nyammm... :) Utána kis bubis ásványvíz.

Mi a Ti tapasztalatotok?


2009. máj. 26. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Evés után általában bepörögnek, nem tudom mennyire az íz miatt, de a megnövekedett cukorszint hatásos...

De evéstől függetlenül is egyre több pukli lesz a hasadon, egyre többször, készülj a műsorra :)

2009. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagyon élvezem!!!! :D:D:D Mindig figyelem a pocim hogy mikor rúg újra :)
2009. máj. 26. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
28/3 hetes terhes vagyok. a kislányom nagyon eleven mert ha ébren van akkor mindig rugdos. ami az étkezést illeti csak akkor rug ha édességet vagy csipöset eszem.Amugy mostanába sokat beszélünk vele, apukája mindig puszilgassa a hasam és rendszeresen beszél vele minden nap, a kisbabám mindig csatlakozik a beszélgetéseinkhez ugy hogy vissza rug.
2009. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De édes! :) A férjem eddig egyszer érezte a pocimon, de csak gyengén. Ő is szokta puszilgatni a pocim és beszél is hozzá. Már nagyon várom hogy látványosan reagáljon rá a kis pöttöm :)
2009. máj. 26. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!