Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes elmúltam, már...

17 hetes terhes elmúltam, már régeb óta érzem a babám rugdalását. Tegnap, és tegnap ellött nagyokat rugott, máma meg semmi kezdek agódni. Most mért nem érzem őt?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ettől én is frászt kaptam párszor, de mindig feleslegesen. Én is nagyon korán - 13 hetesen - már éreztem a babót, aztán ha egy ideig nem úgy mocorgott, ahogy vártam volna tőle, mindig megijedtem. Épp ma is aggódtam - már 32 hetet betöltöttük - mert egész délelőtt meg se mozdult, de csak aludt. Akkor szokta így csinálni, amikor előzőleg pár napig nagyon aktív volt, aztán ki kell pihennie kicsit magát. Ne aggódj, legkésőbb este biztosan érezni fogod őt. Ha mégsem és nagyon nyugtalan vagy, menj be a kórházba és kérj egy ultrahangot, az biztosan megnyugtat.

Minden jót neked, szép babavárást!

2008. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szíja!Köszönöm,hogy ilyen aranyos vagy,és ilyen hamar válaszóltál!!Reméljük,hogy mostcsak pihiznek,remélem a te babód is nem sokára doból a hasban:))Vigyázz magadra,és babódra!Boldog baba várást!!Üdv:Zsuzsa
2008. máj. 18. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggódj mert én is így voltam.A második babámat várom és elég hamar megmozdult 16-17 hetessen.1hétig minden nap éreztem őt,és hirtelen pár napig semmi mozgás.Rohantam az orvoshoz csinált uh,és minden rendben volt.A babóca befelé fordult,és mivel nagy volt még a hely mozogni azért nem éreztem.Most így 37 hetessen örülnék neki ha csak 10 percig nem mozogna:-)
2008. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, az első válaszoló vagyok. Hogy álltok? Az én babám sikeresen felébredt és most pótolja, amit eddig elmulasztott.:-) Remélem, nálatok is minden rendben van!:)
2008. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most értem haza anyóstól,2x éreztem már.Ez az örökös agódás!Igazatok volt!Nagyon-nagyon meg köszönöm nektek a válaszokat!Minden jót kivánok nektek,és babótoknak!!
2008. máj. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!